Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjawiska paranormalne


White Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

moze ja dorzucę 3 grosze

są ludzie, całkiem niemało, którzy parają się zjawiskami paranormalnymi, uważają się za magów, wróżbitów i takie tam

myślą, że mogą rzucić klątwę itd

i to wcale żadna choroba nie musi być, kwestia wiary

mnie tylko intryguje jedna sprawa,

gdyby odprawić jakiś rytuał na kontakt z demonem, duchem zmarłego czy coś, i gdyby zobaczyło się jego twarz, lub głos usłyszało, no generalnie, że się pojawił, to czy to już schizofrenia??

mam na myśli takie praktyki bez narkotyków

ot z ciekawości pytam ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytać z ciekawości możesz. Tylko z ciekawości tego nie próbuj, bardzo Cię prosze. To nie jest wtedy schizofrenia, ale traci się powagę w oczach użytkowników, zdaje się, przyznając, że się wie, że istnieje dziedzina duchowa.

Wydaje Ci się, że "odprawisz rytuał na kontakt z demonem" i ot tak se Ciebie odpuści, ta? Nie-e. Zapomnij. Pamiętaj, że ostrzegałam.

 

Jeśli ktoś ma ochotę nawiązywać kontakt z demonami, niech weźmie się najpierw za czytanie o masakrach wojennych, konfliktach, chocby wojnie domowej Hutu vs. Tutsi (Dzisiaj narysujemy smierc, Tochman) i skutecznie uświadomi, że jeśli szatan i demony są gorsze od człowieka i inspirują rozkwity jego okrucieństwa, to czystym kretyństwem jest szukanie z nimi styczności. Pytać se biedy można na mniej radykalne sposoby.

 

-- 05 lip 2014, 17:58 --

 

Ocho, śmiechowo się robi. notopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doświadczyłem w swoim życiu czegoś, co wygląda mi na zjawiska nadprzyrodzone, a to mogło być odbierane jako objaw zaburzeń schizotypowych czy schizofrenii (zwłaszcza paranoidalnej). Te zjawiska to koincydencje, które pojawiały się w moich myślach od września 2014 r. 28.4.2015 dostałem jednocześnie rozpoznania: F21, F42.2, F84.5. W wieku ok. 13 - 15 lat wymyślałem złe, niemoralne znaczenia dla nazw pierwiastków chemicznych o liczbach atomowych 33, 42, 51.

W grudniu 2014 r. trzej mężczyźni z mojej miejscowości zmarli w ten sam dzień tygodnia - 6, 13, 20, w "środku" zmarł mój dziadek. Odkryłem, że z cyfr liczb 6, 13, 20 można ułożyć sześć ciągów arytmetycznych złożonych z pięciu cyfr i trzech liczb:

- 6, 13, 20;

- 0, 16, 32;

- 0, 13, 26;

- 0, 31, 62;

- 2, 31, 60;

- 2, 16, 30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kilkakrotnie doświadczyłem zjawisk nadprzyrodzonych (czyli zjawisk, których nauka nie umie wyjaśnić). Pierwszy raz była to seria, która zaczęła się w wieku 6 lat, tajemnicze coś zainicjowało w mojej psychice procesy, które są niemożliwe z punktu widzenia psychologii i psychiatrii. Seria trwała kilkanaście lat.

Drugie zjawisko rozpoczęło się, gdy miałem 12 lat, od tego momentu zaczął być aktywny rozwój psychoseksualny. Moja sfera psychoseksualna zaczęła rozwijać się w sposób niemożliwy z punktu widzenia psychologii, psychiatrii i seksuologii.

Trzecie zjawisko rozpoczęło się 4 lata temu. Ze strony mojego żołądka zaczęły pojawiać się dolegliwości, część z nich była niemożliwa z punktu widzenia nauki, ani jako choroba ani jako dolegliwości psychosomatyczne. Ale obecnie zjawisko nadprzyrodzonej aktywności żołądka znacznie osłabło.

 

Szukałem wielokrotnie naukowych wyjaśnień rzeczy, które się podziały, ale okazało się, że to przerasta naukę na obecnym etapie.

Edytowane przez mark123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzieciństwa interesowałem się zjawiskami paranormalnymi. Lubiłem programy o UFO, kręgach w zbożu. W dzieciństwie czy wieku dojrzewania słyszałem tajemniczą muzykę w domu, może to było z piętra, które wtedy nie było wykończone. Raczej to nie było z telefonu, było to może w 2006 roku. Może szatan za to odpowiada? Może bałem się, że jak poszukam źródła tej muzyki, to spotka mnie coś strasznego czy nieprzyjemnego, wywołującego lęk czy strach? 

Dziś sprawdziłem wyniki w Google dla zapytania epoznań pyrkon (bez cudzysłowu). Pierwszy link był związany z Januszem Korwinem-Mikkem, a na moim komputerze właśnie był włączony film na YouTube, w którym ten polityk się wypowiadał. Koincydencja, miałem spektakularniejsze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym z wątków napisałem "kot, królik, wiewiórka". Liczby liter w tych słowach: 3, 6, 9. "Ciąg arytmetyczny Tesli", o tych trzech liczbach usłyszałem 13.11.2015 i później miałem koincydencję 18.12.2015 w związku z programem, w którym o tych trzech liczbach usłyszałem, który był emitowany na 84 kanale i o tej samej porze. 3, 6, 9 uznaję, wraz z parą 21.7, za najbardziej koincydentną dla mnie rzecz. 

Mogę mieć "urojenia", że kobiety (czy nawet mężczyźni) nie mają nieskromnych części ciała, wnętrzności (np. mózg, serce, wątroba, płuca, nerki), nie wydalają moczu i kału, a widoki osób załatwiających potrzeby fizjologiczne (czy związane z nimi odgłosy i zapachy) to złożone halucynacje powodowane przez złe duchy... Szczególnie silne jest to dla osób z zaburzeniami podobnymi do moich. O aspijkach to w ogóle mogę myśleć, że mają jednorodną przestrzeń wewnątrz ciała, nie mają hemoglobiny, nie potrzebują metali do zdrowia (np. żelazo, cynk, miedź). Mogę mieć "wrażenie", że bezkrytycznie akceptuję te myśli i że te osoby nigdy nie robiły "dwójki", zwłaszcza cuchnącej, i sera też nie ucinały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.05.2019 o 22:43, take napisał:

 

Dziś sprawdziłem wyniki w Google dla zapytania epoznań pyrkon (bez cudzysłowu). Pierwszy link był związany z Januszem Korwinem-Mikkem, a na moim komputerze właśnie był włączony film na YouTube, w którym ten polityk się wypowiadał. Koincydencja, miałem spektakularniejsze. 

Nie po prostu algorytm Google skojarzył wyświetlany film,pyrkon i Janusza i dlatego się pojawił w pierwszym linku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na opakowaniu po herbatnikach zobaczyłem liczbę 9037037111.  Skojarzyła mi się ona z liczbą 79733710037, którą zobaczyłem jakiś czas temu na jakimś slajdzie o rzekomych zależnościach związanych z tekstem Koranu. Te dwie liczby złożone są z tych samych cyfr - 0, 1, 3, 7, 9. Jako katolik mogę mieć poważne obawy co do tego, że Koran może być największym trikiem złych duchów w historii. Po co Bóg miałby zamieszczać w Swoim objawieniu liczbowe, literowe i naukowe cuda, które staną się jawne dopiero setki lat po przekazaniu księgi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W filmie z pewnej niemądrej gry komputerowej zobaczyłem 14.10.2018 spotkanie z Wielką Dziurą (Big Hole). Wygląda ono na nawiązanie do filmu "Ewolucja", gdzie użyto szamponu, aby pokonać obcą formę życia opartą na azocie. W spotkaniu były zwłoki Iry Kane'a, przy którym znaleziono szampon, były też lina (ang. rope) i kamień (ang. rock).

 

Chyba dopiero w 2019 r. zobaczyłem na tym samym kanale dwa filmy, na których były dwa inne spotkania specjalne: "Drogi John" ("Dear John") i "Następny" ("Next"). W obydwu spotkaniach był kamień (rock). "Drogi John" przyniósł sporą koincydencję 4.5.2019 około 17. Chciałem sprawdzić wtedy, czy na przedmiocie, który można było znaleźć w tym spotkaniu (przy zwłokach sierżanta Konga), jest czarny wizerunek kota (był czarny kotek, był). Oglądałem fragment filmu, który miał w tytule frazę "legendary legend", nieco później wpisałem w Google chicken-kicken (nawiązujące do kopania kurczaka w innej grze, chyba także niemądrej) i wśród wyników pojawił się od razu odnośnik do filmu zatytułowany "Legend of Big John". 

 

Chyba po incydencie z chicken-kicken, możliwe, że nie tego samego dnia, zobaczyłem zrzuty ekranu z dwóch innych spotkań specjalnych w tej samej niemądrej grze. Były to: Wielkie Jajo (Giant Egg) i Skrzyżowanie (Crossroads). Na ekranie w pierwszym spotkaniu zauważyłem następujący tekst (prawdopodobnie):

*You see: Egg.

*This heavy egg stuck in the hole and now will not

move anywhere.

*You see: Hole.

*Obviously, a hole dug by animals. Hardly you'll fit

inside.

 

W spotkaniu "Skrzyżowanie" ponoć można było znaleźć liczby 14 i 6. Te dwie liczby to średnie arytmetyczne dwóch najbardziej koincydentnych dla mnie grup liczb: 21 7 i 3, 6, 9!

 

W spotkaniu "Wielka Dziura" był martwy Ira Kane, a w spotkaniu "Drogi John" - szczątki sierżanta Konga. Co łączy te dwie osoby? Na końcu ich "imion" są słowa mające tę samą liczbę liter (4), tę samą pierwszą literę (K) i tę samą trzecią literę (n)! 

 

13.5.2019 miałem koincydencje ze słowami "Kane", "Kong" i podobnymi. Chyba około 18 pomyślałem o dwóch bardzo podobnych słowach - Kent i kont. Około 21:30 na pewnym kanale zobaczyłem napis "Jo Kent" (imię i nazwisko), chwilę potem w tym samym programie "Kate". Potem, około 22, zobaczyłem słowo "kont" na pewnym forum, po czym wpisałem w Google frazę rozkosz koincydencji epickich i w pierwszym opisie znalazłem słowo "kona". Zobaczyłem też link do filmu o bardzo podobnej grze do tej, w której była Wielka Dziura, tego samego wieczora. W nim było słowo "Kane". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kate" ma trzy litery takie same, co "Kane" (różni się tylko trzecia litera), a "kona" ma takie same trzy pierwsze litery, co "Kong" (różni się ostatnia litera). 14.5.2019 w telewizji zobaczyłem słowo "King" (różniące się jedną literą od słowa "Kong"), a chyba dzień później w Internecie słowo "Kani" (różniące się jedną literą od słowa "Kane").  

 

Ciekawe, czy twórcy rosyjskiej gry, w której były "Wielka Dziura" i "Drogi John" wiedzieli o tym, że słowa w nazwach postaci, których szczątki można znaleźć w tych spotkaniach, są tak podobne do siebie. W obydwu przypadkach przy szczątkach można było znaleźć po jednym przedmiocie. Były to szampon i niemądry magazyn z czarnym wizerunkiem kota na okładce. 

 

Zauważyłem, że w języku polskim są dwa bardzo niegrzeczne słowa, które mają tyle samo liter i zaczynają się na tę samą literę. Uświadomiłem sobie też, że w języku angielskim też występują dwa wulgarne słowa na tyle samo liter, co polskie. Zaczynają się one na tę samą literę, co polskie słowa, i mają te same znaczenia, co te dwa polskie słowa.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×