Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pragnę powitać :).


Patrykos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników forum.

Trafiłem tutaj przypadkiem, ale coś skusiło mnie żeby tutaj zostać.

Początki swojej depresji szacuję na okres 15-16 lat. Wiele niekorzystnych czynników wdarło mi się wtedy w życie. I tak męczyłem się do grudnia ubiegłego roku. Gdy nie miałem już sił i chęci do życia odczułem pomoc przyjaciół :). Przyjaciółka umówiła mnie wtedy do psychiatry, a druga wspierała mnie i wmawiała mi, że warto żyć. To Dominika i Kasia ocaliły moje życie.

Wizyta u psychiatry jeszcze tego samego dnia przyniosła mi wielką dawkę uśmiechu.

I od około 2 miesięcy czuję, że żyję. Cierpię na depresję, przeplataną schizofrenią, oraz mam stany lękowe. Na szczęście leki działają.

Zażywam Seroxat 20mg, Rispolept 2mg, i Anafranil 75SR

:)

Pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich !!! Każdego z osobna :). Super poranek, po udanej imprezce.

Trochę męczy mnie fakt, że wypiłem kilka drinków, a biorę leki.. Ale czuję się ok. Z reguły to piłem 6 razy w życiu :). monk.2000, Awatar odzwierciedla moją osobowość :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że mój dobry humor jest kwestią leków, ale korzystam z szansy jaką mam :).

 

i tak trzymać ;)

Ja to znowu z kolei kiedyś wymysliłem taka maksymę " i żeby koniec końców było jak w bajce " . Myslę ,że połączenie maszych zyciowych tekstów dało by dobrego kopa nadzieji. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!! Tego się trzymajmy !!!!!!!!!!!!!!!

Ja uwielbiam pomagać innym i to sprawia mi największą radość. Stąd bierze się kolejny mądry cytat: "Żeby zapalać innych samemu trzeba płonąć". Jestem spełnionym humanistą, więc stąd przez moje życie płyną często różne cytaty, język ojczysty i poprawna pisownia są najważniejsze! Ale nadal nie wiem jakie warunki musi spełniać funkcja kwadratowa bla, bla, bla, bla - nie czaje matmy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

język ojczysty i poprawna pisownia są najważniejsze!

PO TRZYKROĆ BRAWO ! :brawo:

Szczególnie to się czuje zza granicą , kiedy masz tyle do opowiedzenia , a wszyscy wokól jak z księżyca mówią ufoludkowym językiem .Polska to Nasz Największy Skarb , a nasz język to PERŁA Drogocenna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×