Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam! ;-)


Edith333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów. ;-)

 

Wczoraj założyłam sobie konto na waszym forum. Mam nadzieje, że będę się tu mogła wygadać, wyżalić, a może nawet pomóc innym w radzeniu sobie z ich problemami.

 

Może teraz kilka słów o mnie?

Otóż mam 20 lat. Jestem na II roku studiów. W zasadzie od rozpoczęcia się tego drugiego roku, zaczęło się dziać ze mną coś dziwnego. Przestałam odczuwać jakąkolwiek radość z rzeczy, które kiedyś sprawiały mi ogromną satysfakcję. Na zajęcia chodziłam zestresowana, nie mogłam się na niczym skupić, odliczałam tylko minuty do końca, aby się stamtąd wyrwać. Po pewnym czasie stres zaczął wywoływać u mnie nudności i wtedy to wszystko stało się już niedoniesienia. Zaczęłam bać się wychodzić gdziekolwiek w obawie przed tym okropnym uczuciem. Teraz jestem w trakcie sesji, zdążyłam oblać już dwa egzaminy przez ten ciągły stres i strach. Wczoraj rozpoczęłam psychoterapię. Powoli staram się poukładać swoje myśli, nie zamartwiać wiecznie o to co będzie i co może się stać. Mam nadzieję, że wyjdę z tego i znowu zacznę żyć normalnie. Być może to forum również mi w tym pomoże.

 

Nie wiem czy komuś będzie się chciało to czytać, ale jeśli tak, to będzie mi niezmiernie miło.

Pozdrawiam. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×