Skocz do zawartości
Nerwica.com

Aktywność nocna


zujzuj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...Czy ktoś też tak ma, że dzień zaczyna w zasadzie po 24-tej?....Dopiero wtedy jakby schodziło troche napięcie, dopiero wtedy czuję jakbym miał czas dla siebie, przyjemności...mogę robić co chce...sam nie wiem jak to określić. Dzisiaj poszedłem spać o 5-tej rano...wczoraj o 4-tej...Jakoś tak w sensie emocjonalnym czuje sie swobodnie dopiero kiedy powinienem zakończyć swój normalny dzięń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zujzuj, ja również mam dokładnie tak samo. W zasadzie po godzinie 1 w nocy czuję się najspokojniej. Wtedy też najbardziej lubię czytać, uczyć się, wychodzić na spacery, wszystko robić. Niestety, jeśli ma się obowiązki mniej więcej "normalnego człowieka" można się w ten sposób łatwo opuścić, tudzież wykończyć. ;l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem, że jestem najaktywniejszy zazwyczaj w godzinach mniej więcej 23-3, po 3 następuje gwałtowny spadek aktywności; a najmniejsze skłonności do jakiejkolwiek aktywności mam w godzinach mniej więcej 5-9 (wnioski wyciągnąłem na podstawie obserwacji całych ostatnich lat, nie że całą dobę nie śpię).

Między 12, a 16 rokiem życia byłem z kolei "rannym ptaszkiem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×