Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć


Chrust

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może od początku, dlaczego się tutaj zarejestrowałam, oczywiście, jestem chora, zmagam się z chorobą już kilka ładnych lat, ostatnio nie mogę ze sobą wytrzymać,

Nazywam to chorobą, nawet nie wiem, czy to bardziej nerwica czy depresja, nigdy się nie leczyłam, oczywiście, z kilku powodów,

Na zewnątrz wszystko jest ze mną w porządku, nie pokazuję po sobie tego, że coś mi dolega, w środku cały czas mnie nosi,

Dla sprecyzowania, nigdy wcześniej nie czytałam tego forum, ale mam nadzieję, że okaże się mi pomocne, zarejestrowałam się pod wpływem chwili, nasilenia niepokoju, nie wiem, jak długo tu zostanę, nie chciałabym uciekać,

Moje życie potoczyło się w bardzo złym kierunku, teoretycznie, nic wielkiego się w nim nie dzieje i nic jeszcze nie jest przekreślone, chociaż, oczywiście, ja myślę inaczej, :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, chciałabym, jak czytam tak forum, widzę, że ludzie mają poważne problemy, moje może są niewielkie, ale dla mnie zdają się ogromne, dlatego też pewnie, że są długotrwałe, zakorzenione w głowie,

 

Dziękuję ci za przywitanie Bree :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×