Skocz do zawartości
Nerwica.com

problemy z prostata


ziomuś1526944186

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

od pewnego czasu mam problem z prostata czasami delikatnie mnie pobolewa kluje itd. Moje nasienie rowniez nieco sie zmienilo i teraz przypomina zelki. Jest w nim duzo takiej zolto-przezroczystej galaretki grudek doslownie.

Urolog zdiagnozowal zapalenie prostaty.

Problem polega na tym ze sa zapalenia baktaryjne i niebakteryjne ktore ciezko leczyc a lekarze w zasadzie nie znaja podloza problemu.

 

przeczytalem natomiast ze prostata to takie drugie "serce" mezczyzny i w chwilach stresu lekow zamartwiania moze dochodzic do takich jak moja sytuacji.

 

w zwiazku z tym mam pytanie do was czy wam sie kiedys cos takiego przytrafilo? Mieliscie podobne problemy? Przygladaliscie sie kiedys swemu nasieniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziomuś, Konsystencja zależna jest od wielu czynników, dieta, stres, wiek, tryb życia i wiele innych - to wszystko ma wpływ. Tego typu nasienie co opisujesz myślę, że miało okresowo większość facetów. Nie zawsze jest idealnie biała i jednolita, nie wstydź się i zapytaj urologa, on Ci wszystko wyjaśni fachowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zgadza sie... rozna moze byc konsystencja tak tez i bylo w moim przypadku

 

ale nigdy nie bylo w niej doslownie zelko galaretki

 

urolog mowi ze to zapalenie i laduje antybiotyki ktore nic nie daja.

Dzisiaj mam kolejna wizyte. Zasugeruje zeby zrobic posiew tego nasienia zeby okreslic czy to jest bakteryjne czy niebakteryjne zapalenie.

 

Tymczasem tak ja napisalem poprzednio w stresach lekach etc moga sie pojawic takie akcje stad pytanie do was. Bo jesli faktycznie wielu z was mialo podobnie to nie ma sensu brac tylu prochow i trzeba zmienic podejscie do tematu

 

-- 01 lut 2014, 08:07 --

 

No zgadza sie... rozna moze byc konsystencja tak tez i bylo w moim przypadku

 

ale nigdy nie bylo w niej doslownie zelko galaretki

 

urolog mowi ze to zapalenie i laduje antybiotyki ktore nic nie daja.

Dzisiaj mam kolejna wizyte. Zasugeruje zeby zrobic posiew tego nasienia zeby okreslic czy to jest bakteryjne czy niebakteryjne zapalenie.

 

Tymczasem tak ja napisalem poprzednio w stresach lekach etc moga sie pojawic takie akcje stad pytanie do was. Bo jesli faktycznie wielu z was mialo podobnie to nie ma sensu brac tylu prochow i trzeba zmienic podejscie do tematu

 

-- 10 lut 2014, 23:06 --

 

Widze ze jak ja strzele posta to nikt nic podobnego nie ma :-(

 

Wszystko to sprawia ze jeszcze bardziej mysle ze to nie sa nerwicowe sprawy :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze minęło trochę czasu ale pisze bo mój brat ma taki sam problem co ty. Meczy się od kilku lat. Leczył się ultrafalami jakimis które pomogły na chwile ale to znowu wraca... do tego strasznie mu to przeszkadza już... minęło trochę czasu, czy udało ci się wyjść z tego ? Czy jest jakaś nadzieja na to ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×