Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ewidentny koniec ?


hub-ert

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy by zaszła w ciąże, czy nie (bo wzięła te tabletkę) ale gdzie jest myślenie u ludzkim życiu ? Przecież to jest człowiek, prawda ? Dziwię się wam, że macie takie podejście!!! Są ludzie, którzy walczą o to by nie zabijać zwierząt, ale tu przecież chodzi o ludzkie życie !!! Zrozumiałbym kobietę zgwałconą, bo to ma podłoże psychiczne itp. ale ja nic na siłę wbrew jej woli nie robiłem !!.

 

Postinor to nie tabletka wczesnoporonna tylko tabletka, ktora zageszcza sluz w szyjce macicy i w ten sposob plemniki, maja utrudniony dostep do komorki jajowej.

Poczytaj troche o antykoncepcji

plemnik potrzebuje tylko 2 godzin, aby dotrzeć do komórki jajowej i tylko kilku następnych by ją zapłodnić

 

-- 12 lut 2014, 18:13 --

 

Po doczytaniu watku do konca ciesze sie ze nie znam EmInQu w realu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, czytalam wlasnie , ze zaplodnienie moze nastapic najszybciej w ciagu 6 godzin, (ale nie musi) jesli kobieta ma owulacje, a plemniki sa nieuszkodzone. W mniejszym czasie do raczej niemozliwe...

To by wykluczalo sens brania tabletek typu PO, ktore bierze sie przeciez do 72 godzin po stosunku. Nie wiem, nie znam sie, nigdy nie bralam takiej tabletki, ale wiem od kolezanek, ze braly nawet na drugi dzien i zadna w ciazy nie byla...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, czemu bylyby wtedy dostepne, skoro aborcja w Polsce (poza 3 przypadkami) jest nielegalna?

 

Cos mi sie nie chce w to wierzyc, ale zaglebiac sie w temat nie bede...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaglebiajmy sie....po prostu przeczytalam ulotke

 

Pigułki 72 po działają podwójnie. Otóż – gdy nie doszło jeszcze do owulacji, opóźniają one ten proces. Niezależnie od tego zagęszczają śluz w szyjce macicy, co utrudnia dostęp plemnikom. Jeśli jednak do zapłodnienia już doszło –zapobiegają one zagnieżdżeniu się komórki jajowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×