Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem co robić


brakdanych77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Od dłuższego czasu nie zbyt się dobrze czuję (samopoczucie). Wszystko mnie denerwuje, nic nie idzie po mojej myśli, rzeczy które dość dobrze mi wychodziły teraz wychodzą marnie, nie wiem co robić, nieraz chce mi się cholernie ryczeć, nie czerpie radości (zapomniałem nawet jakie to uczucie), nie mogę spać (myślę nie wiadomo o czym), brak marzeń, brak motywacji do dalszych działań, myślę wciąż o samobójstwie.Bym chciał zasnąć i się nie obudzić.

Nie szukam żadnej pomocy. Nawet nie wiem po co to tutaj piszę, nie wiem co mam robić. Żyć dalej? Tylko ja nie widzę sensu tego życia, i każdego innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakdanych77, to nie jest jakaś prawda o życiu tylko depresja. Powinieneś się zgłosić do psychiatry/psychoterapeuty. Osiągnąłeś punkt w którym nie widzisz żadnego wyjścia i kręcisz się w kółko, poza tym masz częste myśli samobójcze. Dobrze że tutaj piszesz bo to znaczy że jeszcze coś w tobie walczy o życie. Szukaj pomocy i jak najmniej się przejmuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś się zgłosić do psychiatry/psychoterapeuty.

Nie stać mnie.

Dobrze że tutaj piszesz bo to znaczy że jeszcze coś w tobie walczy o życie. Szukaj pomocy i jak najmniej się przejmuj

Musi jakaś cząstka mnie chciała abym tu napisał.

Wyczytałem że są jakieś leki bez recepty na depresję. Możesz doradzić czy są jakieś skuteczne bez recepty. Myślałem nad tym lekiem: ACTIVELIFE L-TYROSINE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×