Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Świaszcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wstawiłem już dwa tematy, a nie zdążyłem się nawet przedstawić...

 

Mam na imię Adam. Mieszkam w Częstochowie. Co do mojej ścieżki, ku karierze - studiuję angielski. Mam zamiar uczyć w szkole. W tym upatruję mojego powołania społecznego - wychowywać młodych, w duchu indoeuropejskich (czy jak kto woli - łacińskich) wartości.

 

Moją pasją, jest słowiańszczyzna. Jestem Polakiem - Słowianinem z krwi i kości. Drugim moim zainteresowaniem, jest sport. Trenuję kung fu, zaś kiedy mam czas, wpadam też na siłownię.

 

Lubię książki, teatr, kino, poezję. Ogółem - bliskie mi wszystko, co związane z kulturą.

 

Sens życia człowieka, to kultura. Jedyna kultura, jaka jest wartościowa, to kultura spójna i jednolita. Jestem więc nie tylko patriotą, ale i nacjonalistą.

 

Jestem pogodny, tolerancyjny dla ludzi, zaś nietolerancyjny dla zdrady i dla tego, co wrogie naszej cywilizacji.

 

Dlaczego tu jestem ? Dlatego, że cierpię na nerwicę natręctw.

 

Pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również serdecznie witam na forum! :smile:

Z pewnością nie pożałujesz, że do nas dołączyłeś. Tu ludzie napewno Cię zrozumieją i będziesz miał z kim pogadać o swoich mniejszych lub większych problemach.

 

A co do tego:

 

Jedyna kultura, jaka jest wartościowa, to kultura spójna i jednolita.

 

w pełni popieram :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Świszcz. Dobrze jest wiedzieć kim się jest, co się lubi a czego nie i czego się chce od życia. To już bardzo wiele. Dlatego wierzę, że i z nerwica dasz rady.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×