Skocz do zawartości
Nerwica.com

Romowie.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

czy Wam przeszkadzałaby mieszkająca w pobliżu Romska rodzina ?

Mi by przeszkadzała, nie chcę mieszkać blisko złodziei.

:great:

Romowie w mojej okolicy kradna, zebrza calymi dniami z dziecmi na mrozie, albo wsiadaja do tramwajow i na smutne oczy dziecka, probuja wywyowac litosc, zeby dac im hajs.

Kiedys moja matka dala zebrzacej romce zwykla bulke (siedziala z dzieckiem) a ona rzucila w nia to bulka i powiedziala "spier.dalaj".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Cygany to ostatnia "nacja" (nawet nie wiem jak ich nazwać, bo to przybłędy, no-name'y) mile widziana w tym kraju przez mnie. Już muzłumianie są lepsi, chociaż też niechętnie ich tutaj widze, ale to ze względu na fanatyczność religijną i narzucanie przez to presji na kraj, do którego zjechali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, rzucanie bułkami to częsta praktyka... Zdarzyło mi się też to widzieć.

 

Mnie jedynie zastanawia, dlaczego nie jest egzekwowany obowiązek szkolny wobec romskich dzieci, może jakby jednak

przebywały wśród innych dzieci to nauczyłyby się obycia społecznego, pracowitości i przynajmniej część z nich skoczyłaby inaczej niż ich rodzice: handlując dragami, kradnąc, rodząc dzieciaki w wieku 14 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, Też mnie to zastanawiało... w ogóle zastanawiam się dlaczego państwo Polskie pozwala im przebywać tutaj. Ani to to pożyteczne, ani przyjazne, uczyć sie nie chce, pracować też nie :roll::bezradny: won z kraju i tyle

 

Tylko dokąd to deportować, jak to kraju nie ma :pirate:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TEUFEL, nie tyle won, co po prostu egzekwować panujące tu obyczaje i przepisy prawa. Jest wprawdzie romanipen, jednak inne mniejszości narodowe posyłają swoje dzieci do szkół, nie zawierają małżeństw z dziećmi itp. Dzieciaki do szkoły, jeśli nie są spełniane te obowiązki, to zabierać dzieci do domu dziecka, nakładać kary, zabierać świadczenia socjalne i inne benefity. To samo w przypadku ich "ślubów" i rodzenia dzieci wśród małych dziewczynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

metka00, Że zamiast zbudować coś swojego wolą siedzieć na czymś garbiu. Pokaż mi JEDNEGO uczciwie zarabiającego, wykształconego, odcinającego się od patologi i patriotycznego Roma ;) Ja nigdy nie spotkałem a trochę lat już mam

To są ludzie którzy mają swoje zasady odnosnie obcych, trzymają sie w swoim gronie robią kolonie. Nie tylk oni sa narodem bez panstwa, Przynajmniej nie muszą placić takim świnią jak w naszym sejmie.

 

Jak mają swoje zasady odnosnie obcych, trzymają sie w swoim gronie robią kolonie to niech sobie idą gdzieś indziej. Bo w tym kraju są goścmi i to im powinno zależeć na asymilacji a nie odwrotnie. Tyle. A co do płacenia podatków, to gdyby nie podatki to nie miałbyś już kompletnie nic w tym kraju, także gratuluje inteligencji ;)

 

-- 28 sty 2014, 12:58 --

 

pinda, To jest dzicz. Inni jakoś potrafią się dostosowywać, choć nie mówie, że murzyni nie robią patologii, ale potrafią pracować, a cyganów w całości utrzymuje chyba jedynie złodziejka i czarny rynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, jak widze te 16-18 latki zebrzace po tramwajach z dwojka malych dzieci (jedno na reku, drugie niesie kubeczek na monety) to autentycznie wprowadzilabym obowiazkowe tabletki anty dla takich (lykane komisyjnie przy lekarzu!) albo sterylizacje i przymus szkoly.

Narobia sobie dzieci a pozniej niczemu niewinne dziecko, dorasta w takiej patologi, nie zna innego zycia i patologia zatacza kolo... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Zapomniałam jeszcze dodać, że miałam w klasie gimnazjalnej koleżankę, która była pół-Cyganką (z ojca). Pamiętam, jak kiedyś gdzieś wyjechali w środku roku za granicę i chyba z 3 miesiące nie było jej w szkole. :lol:

 

Z dwojga złego lepsi Romowie niż Araby (ble, brzydzę się nawet stać koło tych brudasów w tramwaju).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

TEUFEL, jak na razie okradł mnie tylko Polak. To ćpun był, ale niczego to nie zmienia.

 

Nie znoszę Arabów i tyle. Zresztą nie będę tu nic więcej zdradzać, bo mnie powieszą za rasizm i o wiele więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, To zagadaj do cygana, tylko takiego co nie umie Polskiego, będziesz mu mogła jęczeć do woli :105: , potem wyjedziecie razem na zachód i wszyscy będziemy zadowoleni :105::D

 

:shock::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Łosicach ze 10 lat lub więcej żadnego Cygana nie widziałem.

U mnie w okolicy też nie ma, ale nad otwarte morze przyjeżdżają czasem latem trochę "zarobić" gdy tu więcej ludzi z kasą. A co do dzietności cyganów to powinniśmy brać z nich przykład, a szkołę to dobrze że olewają bo jak widać do życia potrzebna nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lilith napisał:

A mnie tak. Przechodząc ulicą z zakupami nie mam ochoty słuchać jak ktoś się wydziera, że chciałby mnie "wyruchać". Ty jesteś mężczyzną. Za tobą nikt tak nie będzie krzyczał.

Gdyby jakaś dziewczyna,zawołała do mnie.Te koleś dam ci dupy.To bym się cieszył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×