Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.04.2019 o 08:46, tosia_j napisał:

reghum, nie mozesz byc moderatorem IMHO skoro nie czytasz emocji w wypowiedziach

Serio nikt nie załapał że nie chcę być moderatorem a chcę po prostu pisać na nocnej? Myślałem że to oczywiste xd

No gosh ludzie, myślałem że jestem już przewidywalny, ehh 😕

Nie mam czasu na moderowanie, tyle gier do przejścia, tyle algorytmów do nauczenia, jeszcze schudnąć chcę i tak dalej i tak dalej. Już nie wspominając że co jakiś czas testuję soft open-source i zgłaszam bugi co wycina mi kilka godzin z danego dnia, plus piszę swoje własne projekty po godzinach (mam znajomego z którym piszemy soft), więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Reghum napisał:

jeszcze schudnąć chcę i tak dalej i tak dalej.

Reghum, ja również chciałbym schudnąć, ale przez moich rodziców (którzy na obiad wciskają mi mięso, a na śniadanie i kolację szynki, wędliny etc.) niestety nie jest to możliwe, jestem w tej sytuacji bezradny :bezradny:
Gratuluję wyboru na Moderatora, musiałeś na to zasłużyć, wielkie brawa :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Harding napisał:

Reghum, ja również chciałbym schudnąć, ale przez moich rodziców (którzy na obiad wciskają mi mięso, a na śniadanie i kolację szynki, wędliny etc.) niestety nie jest to możliwe, jestem w tej sytuacji bezradny :bezradny:
Gratuluję wyboru na Moderatora, musiałeś na to zasłużyć, wielkie brawa :brawo:

XDDD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mama się skaleczyła w palec a ja się wszystkim przejmuję, nie potrafię wyjść z domu i mieć wszystko w dupie, nigdy tak nie potrafiłam, w domu panuje nietolerancja co do tego, że jestem feministką i nie lubię mężczyzn, ciągle słucham tego, że jakaś koleżanka siostry wyszła za mąż, już urodziła dziecko fuck szlag mnie niedługo trafi. Jak ja wszystko robię w tym kierunku, żeby uniknąć takiego marnego losu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2019 o 18:29, alone05 napisał:

nie potrafię wyjść z domu i mieć wszystko w dupie, nigdy tak nie potrafiłam (...)

alone05, ja jeszcze niedawno odczuwałem strach przed wyjściem z domu, ale niedawno powiedziałem sobie: "Dość!" I zacząłem wychodzić z czterech ścian, stopniowo przezwyciężyłem moje lęki. Muszę jeszcze zwalczyć obawy przed chodzeniem na niedzielne Msze Święte.

W dniu 7.04.2019 o 08:31, wiejskifilozof napisał:

Jeden ch....obraża ludzi.

Ty jesteś w porządku.Jeden z normalnych tu ludzi.Którzy nie są burakami.

wiejskifilozof, a czy ja też zaliczam się do normalnych ludzi? Bardzo mi zależy na Twojej opinii.

Edytowane przez Harding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Harding napisał:

alone05, ja jeszcze niedawno odczuwałem strach przed wyjściem z domu, ale niedawno powiedziałem sobie: "Dość!" I zacząłem wychodzić z czterech ścian, stopniowo przezwyciężyłem moje lęki. Muszę jeszcze zwalczyć obawy przed chodzeniem na niedzielne Msze Święte.

wiejskifilozof, a czy ja też zaliczam się do normalnych ludzi? Bardzo mi zależy na Twojej opinii.

Tak,Ty też,normalny człek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzycie w szatana? i jesli tak to czym dla was jest? czy tylko symbolem buntu? czy mzoe realna postacia? a zmoe macie jakas wlasna wizje szatana? moze to bog jest zly a on jest dobry? moze tylko lubicie filmy z szatanem? a mzoe lubicie przebierac sie za jakeis demony podczas zblizenia? mowcie co tam wam przychodzi do glowy bo mnie mocno jara jego postac i widzialem wszystkie filmy z demonami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, nvm napisał:

Tak, to źródło moich kompulsji.

Skoro tak uwazasz to ja nie mam zamiaru go bronic, mi tam duzo rzeczy naobiecywal i narazie czekam mam nadzieje ze sie na nim nie zawiode ;) Bo skoro szatan taki zly to po co musimy tymi prochami poprawiac cos po Bogu? mi obiecywal ze ma najlepsze proszki na bezsennosc i na banie zryta ale trza sprzedac dusze czy cos tam, zadne problem co nie, ja tam przywiazany jestem tylko do Ciala ;) ale nei mowie ze na starosc m isie nie zmienie i mzoe zaczne chodzic na rozance kto wie ;) tylko te piesnie malo energetyczne ja bym tam dodal gitare elektryczna z dobrym przesterem i gary oraz neico inny wokal ;)

Ej skoro umre to jzu nei bede miec ciala a dusza bedzie u diabla to jzu mi zadne proszki nie beda potrzebne co? o kurde musze do niego zadzwonic, chcesz numer?

a nei Ty go znasz osobiscie i zatrul Ci zycie ze wprowadzil cie w kompulsje ta? Jak ito jest czlo.. yy tzn humanoid to ejst wogole?

tak abrdzo chcialbym go poznac osobiscie, nei tam jakas dupe zeby poleciala za innym bo ma lepsza gatke czy samochod ale wlasnie lorda szatana a wy?

a zmoe mnie nei polubi? mzoe lepiej przez skype rozmawiac i odwolywac caly czas spotkanie w realu?

ma jakeis zaburzenia osobowosci? JEst narcyzem czy ki Czort?

dobra ide sobie wlaczyc hell awaits slayera bo za duzo spamu ;)

Mimo, że dział nosi nazwę "Spamowa Wyspa" nie oznacza to, że nie ma tutaj żadnych zasad co do zachowywania się! kolejny taki chamski burdel nagrodzę odpowiednio, a tu nawet i Szatan Ci nie pomoże!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Birchmen napisał:

mzoe zaczne chodzic na rozance kto wie ;) tylko te piesnie malo energetyczne ja bym tam dodal gitare elektryczna z dobrym przesterem i gary oraz neico inny wokal ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Birchmen napisał:

Jak nei mzona spac to trza cos przycpac moim zdaniem 🙂 Lord mowi to samo ;)

jaki towarek Szefie proponujesz , bo tez mnie ostatnio męczy bezsenność ?

 Lord to mówił nawet kiedyś ,że ( jak dobrze pamiętam ) na wyluzowanie dobrze działa Fenibut ,,, tylko dawkowanie go prawie śmiertelnie zgubiło . Waga może mu się zepsuła (-:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

jaki towarek Szefie proponujesz , bo tez mnie ostatnio męczy bezsenność ?

 Lord to mówił nawet kiedyś ,że ( jak dobrze pamiętam ) na wyluzowanie dobrze działa Fenibut ,,, tylko dawkowanie go prawie śmiertelnie zgubiło . Waga może mu się zepsuła (-:

O kurde wlasnie obczaiam co to za cudo x) to ja jestem za murzynami x) najlepsze co wspominam to ajk milem badanei ze znieczuleniem, niby 15 minut a najlepszy sen w zyciu, potem reszte dnia nastroj byl cudowny, podobno to bylo to co dzekson bral ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×