Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, tosia_j napisał:

a moge zgasic światło?

Tak, ale poproszę świeczkę, chcę coś widzieć w swoich notatkach.

Ja mam kawę i herbatniki, mogę się podzielić. Chwila przerwy i wracamy do działania.

Trzeba znaleźć jeszcze chwilę, żeby się choć położyć i pofantazjować o tym i owym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Niezrównoważona napisał:

Boję się tego wszstkiego.. Leki nie popierniczą mi jeszcze gorzej w tej głowie? A jak potem bez nich nie będę dawać rady..

Musisz wybrać mniejsze zło. Bez leków może być jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dzień dobry wszystkim :smile: Widzę, że nie tylko ja poszedłem spać. Skończę spacer z psem i spróbuję skończyć tekst zanim wyjadę.

@Niezrównoważona

Leki nie są aż takie straszne. Na początku trzeba się przyzwyczaić, ale potem pomagają. Już masz jakieś przepisane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Niezrównoważona napisał:

@Mireadh tego też się boję.. pewnie wezmę, jak mi da, a pewnie da, bo jak ja mam żyć.. muszę ogarniać. muszę..

Zobaczymy, co powie Ci psychiatra. Mądry lekarz nie będzie w Ciebie ładował leków dla zasady, zwłaszcza gdy chodzisz na terapię. Trzymam kciuki za szybkie umówienie wizyty.

Edytowane przez Duża Mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Niezrównoważona, bardzo mi przykro. Co do leków - będzie tak, jak Mireadh napisała, a do tego lekarz Ci wszystko wytłumaczy. Generalnie, nie ma co się bać leków, należy jedynie otwarcie mówić lekarzowi i terapeucie jak się po nich czujesz, a oni odpowiednio poprowadzą twoje dalsze leczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×