Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rolosz 2.0

Serwus Wyspiarze,

Aktualnie również staram się zebrać do kupy. Ostatnio nie sypiam, chodzę wściekły i sfrustrowany bez wyraźnego powodu - każda najmniejsza głupota, na którą zdrowy człowiek nie zwróciłby uwagi przyprawia mnie o wk**w. A gdy te przykre emocje opadną, to mam cholernego doła. Nie mogę znaleźć w sobie stanu umiarkowanego, czegoś pomiędzy tymi ww. stanami. Teraz się urlopuję, ale nie wyobrażam sobie powrotu do pracy w takim stanie.

Wczoraj oglądając mecz FR-BE byłem tak zamulony, że nawet nie zarejestrowałem, kiedy padła bramka.

Sertralinę wspominam dobrze, ale tylko jako "asystę" przy wychodzeniu z lęku społecznego. Z deprą u mnie sobie nie radziła. Oby Tobie @Carica Milica pomogła się wykaraskać, żebyś mogła wrócić na to szkolenie w pełni skoncentrowana i szczęśliwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema miśki, w sumie jeżeli nie piszę w odpowiednim dziale (a robię to na 100%) to przepraszam, ale po prostu czuję że by mi nikt nie odpowiedział w tamtym wątku, bo jest trochę zdechły.
Pytanie proste - da się schudnąć (tak do 20-25 BMI) biorąc Solian w dawce 300mg (i nic więcej)? Codziennie przechodzę sporo km (serio - jakieś 3-7 dziennie), ale przez to że wlewam w siebie tyle słodkich napoi i mam h*jową dietę nic nie spada, chociaż do obżerania się fast foodami sporo brakuje - po prostu jem obiady w restauracji na mieście.
Aktualnie ważę 82kg na 170cm. Jak ktoś ma jakieś porady to spoko ;) Ogółem mam jeszcze mocne sińce pod oczami, ale to od problemów ze snem i kofeiny. Na razie odstawiam (stopniowo, do minimum) energetyki. Wish me luck.

A tak poza tym u mnie wszystko dobrze, czuję się trochę osamotniony ostatnimi czasy, ale chyba muszę znaleźć sobie hobby i community w którym będę coś znaczył ;)
Miłej nocy.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×