Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dryagan, z jednej strony masz racje przyzwyczailismy sie do starej skorki tylko...gdyby forum w obecnym stanie byloby bardziej przejrzyste i znikl ten wściekły czerwony kolor...nie mialabym nic przeciwko. Podobno beda dostosowywac do poprzedniej wersji...wszystko wymaga widocznie czasu. W tej chwili cieszmy sie, ze forum powrocilo...

 

Edytowane przez Linnea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@kia_ sportage, nic nowego,  na forum jest sporo fajnych rzeczy, kwestia przyzwyczajenia  :

 

W dniu 5.06.2018 o 21:15, Lunaa napisał:

gdyby forum w obecnym stanie byloby bardziej przejrzyste i znikl ten wściekły czerwony kolor...nie mialabym nic przeciwko.

@Lunaa też mi się ten kolor nie podoba, kojarzy mi z nowo otwartym kościołem szatana w Boliwii

 

biserica-lui-lucifer-600x313.jpg

Iglesia-que-adora-al-diablo-.jpg

 

https://www.click.ro/news/lume/biserica-lui-lucifer-vrea-sa-aiba-10-milioane-de-adepti

 

 

 

Dużo lepszym kolorem jest 
Satynowa_farba_lateksowa_Dekoral_Clean__
w sam raz na ściany do pokoju :D :D :D 

Miłego wieczoru życzę :D 

 

 

 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kia_ sportage mnie by to zszokowało jakby to ISIS, terroryści wybudowali, ale w Boliwii? To już jest szaleńcze, szalone, przyzwolenie na wybudowanie coś takiego w cywilizowanym państwie. Politycy za to siedzieć w pace powinni tam, jak i ci co to wybudowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry...!

Kolejny słoneczny poranek, jest pięknie, jeszcze nie za gorąco.  Nie spałam w ogóle, może w dzień uda mi się zdrzemnąć, choć mam w planie, poza codziennymi, domowymi zajęciami, zakupy i bibliotekę Zamówiłam kilka książek Joanny Bator. Cieszę się, że nie muszę iść do pracy dzisiaj /jutro też 😉/. 

kia_ sportage,  oby rozmowa zakończyła się powodzeniem-zatrudnieniem! Życzę Ci tego baaardzo, będę myślała o Tobie! Daj znać po...

MIłego dnia Kochani:papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia_ sportage, to super! Czy ta praca jest blisko miejsca zamieszkania?

Ja, mimo niewyspania, byłam na większych zakupach. Potwornie gorąco dzisiaj, a jednak dałam radę...jestem zadowolona z siebie:yeah:

Jestem trochę zła, bo nadal nie wiem, jak ustawić avatar:bezradny:?

Nie potrafię też "zrobić" na czerwono podpisu osoby, do której się zwracam...

 

Edytowane przez misty-eyed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!!

@alone05 taka euforia powiadasz po czytaniu książki, że do ogrodu zapędza nie tylko i wyłącznie w ramach odpoczynku? hehehe  😄😊

Niech oni te emotikonki "naprawią", bo te są skandaliczne, zawsze to jakiś fajny załącznik do klikania na forum :D

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×