Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Spałem 15h. Miałem sny przeczyszczające. Śniły mi się koszmary, że gdybym miał nagrywarkę w głowie to zrobiłbym z nich taki film, że te wszystkie ringi i inne syfy to się chowają.

 

Miałem też inny sen, romantyczny.

Dały mi te sny wiele do myślenia. Oczyściły moją duszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wszystkim!

 

Heledore, Droga moja wiesz, że tulę z całego serca. Może wizyta coś pomoże, ale przede wszystkim bardzo trzymam kciuki, zebyś szybko na terapię trafiła. Z własnego doświadczenia wiem, że jak przychodzi ten zły moment, to bardzo się to przydaje.

Może jak już wiosna zawita, tak z całą pompą, to poczujesz się też lepiej. Nie daj się Kochana!

 

U mnie słoneczko dopiero na wieczór zawitało, ale całkiem przyjemny dzionek z atrakcjami.

Troszku fizycznie niedomagam, bo przypadłość kobieca, więc już teraz zapiżamowałam się i sobie tak po cichutku pocierpię. ;)

Myślę, oczywiście na rozluźnienie brzucha, zażyć weekendową lampkę wina. :105:

 

mirunia, To znaczy wiosna już u Ciebie? Wyciągasz kiecki? :smile: Ja jeszcze w czapce snułam się po mieście.

 

JERZY62, Slide, Też niektóre sny dają mi dużo do myślenia, a wiele z nich przynosi mi ulgę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu piszecie te nicki i automatycznie je pogrubia?

 

Zrób tak jak napisał JERZY62, tylko najpierw zmień styl forum na subsilver3 bo domyślnie jest Wide.

Profil, ustawienia forum, styl forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heledore Przykro mi, trzymaj się i nie daj tłamsić. :( cały dzień mnie dziś głowa boli, nerwy mnie chcą zabić.

Wstałam z bólem, ale takim nie wielkim szkoda, że sie rozkręcił, kawa mi nie pomogła... łeb jak sklep.

 

Już masuję i przytulam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Po powrocie wrzuciłam puchówkę do prania. Dość tego! :D

Odetchę to gdzieś pojutrze, ale to tam...Grunt, żeby głowa działała. ;)

 

kia_ sportage, Oprócz masażu Apka ;) , strzel sobie procha na ból łba, nie ma co się męczyć. Tulasy, może jutro już będzie lepiej, napięcie powinno schodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apek,

 

Zostaw sobie. Przyzwyczaisz się i pokochasz to ustawienie, zobaczysz ;)

 

Mirunia

 

Slide, a ponoć nie wierzysz w posiadanie duszy.

 

Wierzę, ale nie w taką nieśmiertelną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie ziom ziomalski ziomalenty się podział ... czarny brat Neon. Może razem rozkminimy tą zagadkę. :roll:;)

 

As you wish! Zniszczyłem ekran od telefonu 250 zł w plecy i trochę czekania ;) a teraz korzystam ze znajomości i wtyków i sobie pisze biała siostro ;)

 

U mnie z newsow to chyba zmienię plany i drugim językiem i prawdopodobnie ostatnim będzie język chiński! Wiecie ile trzeba nauczyć się chińskich znaków żeby poznać podstawowe zwroty? 3000 ponoć to jest dopiero challenge!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam taką sprawę. Robimy zrzutkę na klucz do gry DSJ 4?

Będziemy mogli grać przez neta między sobą o kapitana drużyny i będziemy też mogli grać drużynowo przeciwko innym drużynom :)

 

 

 

Przeżyłam spotkanie rodzinne i jestem w końcu w domu...głowa mnie boli od nadmiaru bodźców.

 

Cześć Krówka yyy tzn. Luna :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, wróciła na dobre a ból głowy chyba mam od orzechówki :mrgreen:

 

Apek, masuj tylko dobrze bo na razie nic nie działa :angel:

 

Slide, krowa to jeszcze nikt mnie nie nazwał :shock::evil:

 

mirunia, nie lubię się socjalizować..im bardziej poznaję ludzi tym bardziej wybieram samotność. Jednak potrzebuje kontaktu z innymi więc tu mogę być w pełni sobą :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×