Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

W co pocinasz Apek?

Ja wyskoczyłem z wanny, coś by zjadł a później będę grał w małysza, słuchał muzyki, oglądał jutube, trochę na forum. Normalny wieczór przed kompem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia,

 

Ja też mam labę :105:

I co będziesz robić, leżeć do góry brzuchem czy raczej aktywny łik?

 

Apek,

 

Włączyłem sobie film z jutuba, nawet popatrzyć tylko jest miło na taką graficzkę. Ja ze swoim kompem to mogę pomarzyć.

Ty to masz życie, Kingdom Come, psychotropy, od czasu do czasu jakieś ćpanko, na wszystko wywalone. Ja gram w Dsj4 Grałeś może?

 

Hej ale mapa ma jedynie 16km2 to nie jest dużo :bezradny: Mogli większą zrobić.

Jednak gierka jest piękna. Nabrałem ochoty na jakiś rpg. Poszukam, coś na słabszysprzęt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ema.

 

Udało mi się odkręcić śrubkę w telefonie, chciałem naprawić przycisk i się okazało że nie mam odsysacza do ekranu ._.

Miałem zamówić housing kolejny z ebaya i się bawić hobbystycznie w naprawę iP'ka, ale chyba zamówię Mi6 i tyle.

 

Nadal czuję się trochę słabo, wizyta przesunięta na 19... NFZ XD

 

Miłego dzionka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, Może nie poczuję się lepiej, ale interesuję się psychologią i samo zdobywanie wiedzy na jej temat poprawia mój nastrój. Oczywiście nie zawsze, ale mimo wszystko - lubię to :)

 

Jestem mimo to ciekawą osobą i lubię polegać na własnym niepowtarzalnym myśleniu i często to ja przejmuję "pałeczkę" u lekarza. Jestem niczym lalkarz, który pociąga za sznurki.

 

Jak ja sam siebie do czegoś nie przekonam to nikt tego nie zrobi :)

 

To jak, polecacie jakieś fajne tomiki do kolekcji? :)

 

W poniedziałek dzwonię do psychiatry na NFZ i umawiam się na wizytę by w końcu dostać się na terapię i mieć jakieś papiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×