Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieńdob, zaraz sobie walnę kawę, przerzuciłem sie na kawę z herbaty :bezradny:

 

A później będę grał w Małysza :yeah:

Wam też życzę dobrej zabawy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

Witam z poranną kawką...już druga dziś na przebudzenie bo pospałam trochę. Tak to bywa na urlopie u mnie ;) Postanowiłam dziś coś poszukać na wakacje..jakąś przyjemną kwaterę na morzem. Rzadko jeżdżę w tamte okolice bo daleko mam ale może ktoś coś poleci ;)

 

mirunia, wyobrażam sobie jak przyjemnie ci się pracuje gdy gitarką przygrywa :D

Lubie takie kawałki..chyba mamy podobny gust muzyczny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się paskudnie :( Paroksetyna przestała działać :( Chyba przez te duże dawki benzo i dwa piwa. KONIEC Z TYM. Chyba wyjadę na wieś, wezmę tylko 2mg klona i wracam do normalnego leczenia. E papierosa przestaję palić bo nikotyna osłabia działanie leku :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaa, ja co roku jeżdżę nad morze, ale w tym się nigdzie nie wybieram - inne zadania na wakacje :D

Mogę polecić Ci okolice Darłowa, pomniejsze wsie letniskowe z domkami gdzie jest spokojnie i nie ma tłumów i nie trzeba rezerwować miejsca na plaży o 4 rano :mrgreen:

Spróbuj poszperac trochę w necie, tam jest sporo informacji na temat tych rejonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acamar, zlokalizowałam fajny ośrodek między Darłowem a Jarosławcem :D

 

mirunia, dzięki za polecenie ale w Kołobrzegu lata temu byłam. Strasznie nie lubię wybierać noclegu na wczasy...ogrom ofert mnie przeraża :hide: Tym razem jedna obyło się bez większych problemów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

 

Wczorajszy wieczór udany - girls power! :smile:

 

Dla potestowania noszalności ( czy nie wysusza) zostałam pomalowana na jednej połowie ust jedną szminką, na drugiej drugą. No i sobie testuję. Gadamy, robimy pazury i różne takie. Zapomniałam co na tych ustach mam. Wreszcie zbieram się, żegnam, zapada milczenie, dziewczyny gapią się na mnie - "jesteś pewna , że tak chcesz iść przez pół miasta? " :mrgreen: Po chwili zastanowienia, stwierdziłam, że niekoniecznie muszę być tego wieczora trendsetterką. :D

 

Dziś w ruchu, piękne przedpołudnie, więc tuptanie, potem ogarnięcie chałupki. No i Miszcz Garów - reaktywacja , na obiad soczyste filety z kuraka podane z wytrawną "babką" z warzyw, soczewicy i kuskusu. :smile:

 

Lapka trochę ocuciłam, mam nadzieję, że da radę przez weekend.

 

Tyle z grubsza u mnie. :smile: Miłego weekendu!

 

kia_ sportage, Żeby jednak minął ten dzień jak najspokojniej. Trzymaj się!

 

Lunaa, Gdybyś jeszcze się zastanawiała to koleżanka ma ośrodek w Dębkach, mogę Ci dać namiary. Choć dla mnie za dużo ludzi tam się kotłuje... A z mniej obleganych miejsc ( ale jednak z infrakstrukturą i świetną knajpą) polecam Sasino.

Super że plany wyjazdowe robisz!

 

mirunia, Kochana polazłam nad morze, żeby zdać Ci relację. :smile: Owszem, podmarzło trochę, parę kroków do Szwecji można zrobić. ;)

Sniegowce były konieczne, ale było cudnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No NIE! Mam takie wahania nastroju, że ciężko ze mną wytrzymać. Teraz czuję się cudownie. A później po godzinie łapię mega doła :why:

 

Albo mam tak: Odpalam sobie gierkę i przez 15 minut cieszę się jak dziecko i skaczę z radości, a za chwilę chce mi się płakać i łapię mega doła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, kiedyś bym wyszła do pracy z umalowanym jednym okiem..coś mnie rozproszyło podczas malowania i zupełnie wyleciało mi z głowy aby dokończyć..na szczęście lustro przy wyjściu mi o tym przypomniało :mrgreen:

Dzięki za oferty ale już zaklepałam miejscówkę i posłałam przelew. Mieszkasz nad morzem...no to wczasy masz cały rok ;)

 

Siedzę drugi dzień sama w domu..już mi ta samotność bokiem wychodzi :? Jutro pojadę do empiku po zamówioną książkę więc wieczory spędzę przy lekturze. Popijam herbatkę miętową aby się rozgrzać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, rany, czuję się taka pomocna... :D

 

Lunaa, Powinnyśmy tak zrobione razem wyskoczyć na miasto... :105::D

Cieszę się, że plan urlopowy już jest w takiej fazie. :great: Masz teraz na co czekać. :smile:

Samiuśka jesteś, mówisz? Wersja zimowa - "książka- herbatka- kocyk" wydaje się sympatycznym rozwiązaniem. No i forum przecież. :smile:

Jaką książkę zamówiłaś?

Fajny avek!

 

Goście lada chwila, a mnie na śpik bierze... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, zamówiłam za radą pewnego użytkownika forum "Siedem nawyków skutecznego działania" są to inspirujące lekcje doskonalenia wewnętrznego i twórczych relacji z innymi. Jak przeczytam to coś skrobnę na jej temat.

 

mirunia, w sumie trochę jestem niepoprawną romantyczką ale twardo stąpającą po ziemi ;)

Wybrałam odludne miejsce toż to właściwie wieś nadmorska :D Nie masz litości z tymi zdjęciami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu ten sam miks i koniec. Obiecuję zaprzestania spamowania.

Zrobię tylko eksperyment, zobaczę jak 15mg Mirtazapiny zadziała i czy mnie nie uśpi. Po litrze Yerby i 6mg klona jestem tak bardzo pobudzony, że ojciec mnie pytał czy czegoś nie wciągałem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×