Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh, wypiłem dwa energetyki a i tak nie ma żadnego pobudzenia, stanów maniakalnych, lękowych. Ja to chyba lubiłem swoją schizo :/ I się zaczynam nudzić. Ba aż trochę mnie muli.

 

No ja byłem już na PokemonGO, na stacji po energole, w żabce po zupkę na śniadanie, w sensie makaron zagrzewany z wodą i przyprawą w sosie w kubku za 3.69zł, przyprawiłem papryką i zjadłem.

I nie wiem co ze sobą zrobić. Chyba idę pokodzić lub z kimś popiszę, bo nawet nie mam w co grać na kompie :/

 

Miłego poranka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przeczytałem zacny wywiad, w którym naukowcy doszli do wniosku że to nie geny czy inteligencja naszych przodków decyduje o naszej bystrosci. Ponoć w tych czasach dzieci mają świetnie rozwniete kciuki, oraz obszar mózgu odpowiedzialny za tą czynność. Więc wymyślono trening dla mózgu 5 jezykowil i sudoku na śniadanie, wynik:0. Zastanowiono się co jest przyczyną że działa to w SMSach a nie działa w matematyce, i doszli do ważnego oodkrycia:

 

Nie ma inteligentnych ludzi są tylko entuzjasci ;D

 

Teraz trzeba poglowkowac jak to można wykorzystać, a można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wszystkim!

 

Pustawo tu, pustawo... Taka chyba pora roku, że człowiek zastyga i nawet poklepać w klawisze nie ma weny...

 

U mnie 5 km przetuptania odhaczone, na ostatnim odcinku już w siąpawce i wilgotnym ziąbie. A tak rano było fajnie, ze śnieżkiem i rześkim powietrzem. Brrr, rozgrzać się nie mogę. Lub też mnie telepie z innego powodu, czy to wiadomo... ;)

 

Miłego weekendu!

 

tosia_j, Fizli... Ten, Dzięki Któremu Wiem, Jak Mrozić Uszka. Wspominam go co święta. :D

Dziękuję z całego serca :uklon: , pozdrów go gorąco ode mnie i mam nadzieję, że jego biznes pajonkowo-wenszowy kręci się tak, że aż wióry lecą. :D

 

Byłem na karaokevfajna dziewczyna była, ale nie odwazylem się podbić, taki mięczak że mnie :D hmm w sumie mogłem chociaż numer wziąść ehhh ta wstydliwosc.

No i to jest cała dziwność tego świata - że taki facet ( z naciskiem na taki :smile: ) jak Ty nie ma odwagi podbić... W najgorszym wypadku byś był w tej sytuacji w której jesteś - bez numeru telefonu. :bezradny:

Nie ma inteligentnych ludzi są tylko entuzjasci ;D

Teraz trzeba poglowkowac jak to można wykorzystać, a można.

I co pogłówkowałeś? jakaś rozkmina? :105:

 

JERZY62, Miłego leżakowania. :smile:

 

Mirunia - Przesyłam nadal moc uścisków i czekam na wieści, co u lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, też staram się używać więcej nóg, aby trzymać formę ;) mam nadzieję że się przelamie, ponoć to się stanie jak trafię na tą naprawdę przrpisana mnie :)

 

Mam rozkminke. Zamiast robić zakupy w biedzie bo taniej, lepiej iść do pani z drewniaczka, która jest przemiła i ma serce. U niej przeplacisz 3 zł ale za to otrzymujesz od niej dawkę entuzjaznu.

 

I ja naprawdę zacznę u niej częściej zakupy robić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Zbugowałem (na okres do rana, albo 2-3 dni) pięciu osobom iPhone, w tym mi. Okazało się, że jest dostępny błąd który powoduje wywalanie się aplikacji, i trzeba zawrzeć tylko ten znaczek:

https://pastebin.com/ny8m6nbJ

 

W ramach testów wysłałem koledze filmik, jak telefon się zachowuje:

 

Jak myślicie, mocno po mnie widać objawy neurologiczne? Trochę może tak, szczególnie że leki biorę długo i byłem po jednym piwie. No i delikatnie (znów) boli mnie głowa.

Film niepubliczny jakby coś.

 

Idę siostrze naprawić telefon poprzez usunięcie historii rozmowy na facebooku.

Elufa!

Edytowane przez Reghum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo :D

 

Jeszcze jutro, marzy mi się samotność i czas tylko dla siebie. Co dzień odwiedza mnie setki ludzi i coś chce :roll: Jutro o 16 zamykam się w czterech ścianach i do poniedziałku nikt mnie nie zobaczy :D

 

Chcę jednak Tobie powiedzieć, bo nie odpisałam na Twój wczorajszy post - dobrze Cię widzieć w formie! :great:

Dziękuję Ci bardzo za miłe słowa :D Dla mnie to zadziwiające jaki spokój mam w sobie i o ile prostsze jest życie kiedy żadne myśli nie gnębią i nie powodują cierpienia. Nie doszukuje się wszędzie podstępów..nie widzę w ludziach potencjalnego zagrożenia. To wszystko dzięki lekom...niestety nie zostałam cudownie uzdrowiona :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że się przelamie, ponoć to się stanie jak trafię na tą naprawdę przrpisana mnie :)

Jest to bardzo prawdopodobne, że siła przyciągania będzie silniejsza od wszelkich lęków i konwenansów. :smile: Kibicuję więc w temacie w wielkim kolorowym szalu z napisem Neon. :D

Też lubię robić zakupy na ryneczku u pana Wojtka, choć warzywa ma przecież droższe niż w biedrze. Pośmiejemy się. Dostanę parę marchewek ekstra. Wspieram lokalny mały biznes. Jest fajnie. :smile:

 

JERZY62, Jak przechodzi w pozycji horyzontalnej to pewnie, że korzystać. :smile:

 

kia_ sportage, Wiersze z reguły się popełnia, gdy jest dużo bólu... Ale uważam to za całkiem dobry sposób na wywalanie go z siebie. Trzymaj się!

 

Reghum, Na filmiku objawów nie widzę. Jest ok. :smile:

 

Lunaa, Najważniejsze, że rozkwitasz! :105:

 

mirunia, Dokładnie Kochana, do wiosny, trzymamy się, a w razie co razem za rękę. :D

 

Little Red Fox, Padłaś już, czy jeszcze napiszesz, co u Ciebie? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, a to widzę że wy już siedzicie w temacie. Ja sobie dopiero uswiadamiam pewne rzeczy. No ale zaczynam się czuć pełnoprawnym członkiem klubu Ziutki i Wojtka ;D jak bedr chciał podbić do jakieś łaski to przypomnę sobie twoje słowa iwyobraze sobie szalik z napisem neon, kupuje to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No elo, ja nie śpię, i się zapowiada że trochę posiedzę chociaż lekko mnie muli. Wypiłem jedno piwo i już wkręcił mi się ból głowy i bezsenność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :papa::papa::papa:

U mnie takze mrozisko.

Wrocilam wczoraj do pracy. I bardzo sie z tego faktu ciesze.

Rehabilitacje zaczelam . Pogorszenia nie ma , bola mnie tylko wszystkie miesnie. Mam sporo cwiczen z piłką. Dosc mocno moje miesnie wtedy musza pracowac . Glownie kapturowe i grzbietu. Poki co szyje zaczynamy delilatnie rehabilitowac.

 

Jakie macie plany na weekend?

Ja jeszcze nie mam doprecyzowanych.

 

Milego dnia dla Wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×