Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Witajcie :***********

U mnie zimno . Ja dzis wolne mam bo bylam na wizycie u osteopaty. Jestem teraz obolala cala i mam wizje ze mie sparalizuje na amen :roll::roll: no bo jakze moze byc inaczej? ;) Oj glowa w takich chwilach bardzo szaleje i jednak widac , ze ten czerep zdrow nie jest ;) Z przejecia po zabiegu zamiast wyjsc z pokoju weszlam panu osteopacie do szafy 8)

 

Poherbatkuje sobie z filmem .

 

Moc usciskow dla Was!

 

27858210_1585007758243386_5792664007498226940_n.jpg?oh=499b6e1c71f472cea4e2897b67a4316b&oe=5ADA80F7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, To życzę w snach ładnego króliczka, z talerzem ciastek i srebrną miotełką. :smile:

 

Nie było ciasteczek, za to łowiłem ryby gołymi rękoma. :o

 

neon, to naprawdę dziwna sprawa, ja jem wodną owsiankę , najlepiej właśnie wtedy, gdy mi coś leży na wątrobie :D

 

Trochę czytałem na ten temat i trafiłem na przeciwwskazania (jedyny taki, bo rzadko ktoś wspomina o takowych)między wszystkimi tymi pochwałami. Ponoć nie poleca się dzieciom,osobom w wieku podeszłym, i problemami z układem pokarmowym i do tego była taka uwaga, że ludzie postępują odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo Spamowa!

 

No cóż, ten dzisiejszy dzień...

Przypomniałam sobie, dlaczego od tak długiego czasu nie piję mojego ulubionego trunku. Powiem krótko - dobrze, że miałam dziś wolny dzień, bo bym do pracy nie trafiła. Nie ma sprawiedliwości, bo monsz wstał świeży jak młody bóg. :twisted: Zostaje ta lampka wina raz na czas. :bezradny:

Miałam umówionego na 12-tą fryzjera i już myślałam, że odwołam, ale się zebrałam cała zielona na twarzy i polazłam. Dostałam wsparcie psychiczne i herbatę miętową i jakoś wysiedziałam. :smile:

Rodzinka też wpadła odebrać prezenty z podróży i wybaczyła, że siedziałam z głową na stole, więc dzień nie całkiem na straty. :smile: Jest ok, w końcu raczej jutro przejdzie. Byle takie człowiek miał tylko problemy, że mu już ulubiony rum nie służy... :roll:

 

Miłego wieczoru!

 

platek rozy, Wiadomo, że nerw jest, ale Kochana może nareszcie się uda pomóc Twojemu kręgosłupowi. Odważyłaś się, masz to za sobą, teraz czekamy na efekty. :great:

 

neon, I tak świetny sen z tymi rybami. :smile:

Moja przyjaciółka na poczatku swojego szału na punkcie zdrowego odżywiania oczywiście rzuciła się na poranną owsiankę, ale miała takie sensacje po niej, że odpuściła. Więc faktycznie nie dla wszystkich.

Trzeba wyprowadzić się w czyste okolice, uprawiać swoje warzywka, hodować kurki i takie tam. Bedziesz wiedział, co jesz. :smile:

 

kia_ sportage, Kochana wszystko będzie inaczej, jak pośpisz. Masz problem z tym od kiedy się znamy, sama nie wiem, jak dajesz radę, bardzo Cię podziwiam.

Dobrze, że jutro już wizyta, mam nadzieję się wkrótce radować jak dzika, gdy oznajmisz, że normalnie nockę przespałaś.

 

mirunia, Już tylko czwartek i piątek Kochana i się zregenerujesz. Trzymaj się !!!

Oczka zakraplasz ? Spytam z mamusiową troską - kiedy byłaś u okulisty?

 

Lunaa - A gdzie Ty jesteś... :( Dziś środa, miałaś być rozpędzona i pełna energii...

 

tosia_j - wiem, że niby milczenie jest złotem, ale fajnie byłoby Cię usłyszeć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kia_ sportage, podaje Ci lapke jesli chodzi o bezsennosc - ja nie spie z powodu szyjnego bo mam w nocy karuzele. Stad dzis osteopata. Tez prywatnie bo na fundusz nie ma takich specjalistow a ilez mozna czekac na poprawe?Trzymam kciuki za wizyte komercyjna!

 

kosmostrada, mirunia, Dziewczynki bo co czlowiekowi pozostaje? Szczypta humoru ,zeby miec dalej glowe na powierzchni :)

Staram sie bardzo dalej normalnie funkcjonowac co z tymi dolegliwosciami fizycznymi latwe nie jest .Same zreszta wiecie bo tez macie swoje bolaczki :*********

A medal za odwage iz sie odwazylam isc do osteopaty sobie przyznam albo lepiej --- flachon perfum :105::105::mrgreen: tylko juz po wizytach bo teraz kazdy grosz na to przeznaczam.

 

mirunia, Slonce odpisze jutro na pw bo dzis juz jestem tak zmeczona ,ze teraz uklepuje moja poduche ortopedyczna i sie klade .

 

neon, a zabralam sie za ciekawy film "Dobrze sie klamie w milym towarzystwie " :)

 

tosia_j, o ile razy ja mam matolowatosc ! tak to bywa z naszymi mozgami ;)

 

Snow dobrych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Dziękuję, pewnie, że już lepiej. :smile: Troszkę jak mówi Tosia matołkowata jestem, bo zapomniałam, że mój ulubiony rum ma moc 80% ... No ale wczoraj było pysznie. :D

Czemu odstawiasz pszenicę? Nie służy Ci?

 

platek rozy, *****Dobrych snów i czekam na wieści jutro, jak minęła ta nocka.

 

kia_ sportage, na pewno coś zorganizujesz, zaradna babeczka jesteś. :smile:

 

Dobrze, że Mirunia przypomniała o Tłustym Czwartku, to zacieram łapki na jutrzejsze pożeranie pączków. :yeah:

 

No i rozmarzyłam się tak już zupełnie abstrakcyjnie, bo widziałam dziś jeden z projektów w toku Elona Musk a- ten samochód kosmiczny. Siedzisz sobie panisko w eleganckim skafandrze za kółkiem w kosmicznym kabriolecie i śmigasz po orbicie Ziemi. Boskie! :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paramparam, Miło Ciebie widzieć Pracusiu! :smile: Dziękuję, wyjazd nie do końca zgodnie z planami, ale i tak jestem bardzo zadowolona.

Aż mi ślinka leci od Twoich opowieści i bardziej się cieszę na jutro :smile:

 

mirunia, Wiesz, że ja uważam, że jeśli wierzymy, że coś na pomoże, należy tego spróbować, więc życzę Ci samych dobrych efektów nowej diety. Zawsze to dobry pretekst do nowych odkryć kulinarnych. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paramparam, kia_ sportage, Dziekuje za dobre slowo.:******** mam nadzieje ze cos mi pomoga te zabiegi , szkoda tylko ,ze jedna wizyta 150 zl. Trwa wprawdzie godzine no ale koszt jednak tez spory. Jeszcze ze dwa razy planuje isc , na reszte nie wiem czy bede miala pieniazki. No ciezko. :time:

 

kia_ sportage, Wazne ,zeby miec pomoc wtedy kiedy potrzebna . Trzymam mocno kciukaski!

 

paramparam, U mnie w pracy dzis pączki tez sa, kierowniczka dala pieniazki na zakup ale ja tak za pączkami nie bardzo. Chrust natomiast lubie :105:

 

kosmostrada, Usnelam jak kamien :shock: chyba po tylu nieprzespanych nocach . Zawrotow dzis nie bylo. Jednak wiesz to moze przypadek byc no i zeby utrwalic efekt wiadomo ,ze jeden zabieg nie pomoze.

Kochana a TY dzis jak???? Dzialasz?

 

mirunia, tez ograniczylam pszenice. Moj brzuszek ma sie od tego troszke lepiej .Jak nozki????

 

 

 

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No,to dziś mój dzień znowu wypełniła radość.Byliśmy w ośrodku szkolno wychowawczym w Łosicach czyli moim mieście.

Na zaroszenie,dyrekcji.Jako nasz ŚDS,na początek młodzież szkolna,odegrała przedstawienie Kaczka Dziwaczka.

Potem było karaoke dwie piosenki,Pomaluj mój świat i Hej sokoły.

Ale ja i wielu,nie brało w tym udziału.Cóż inne gusta muzyczne.

Ciekawy,był pomysł robienia masek karnawałowych.

Mi się niestety oberwały cekiny.Ale Agatka 39 lat,mówi że wyszła ładnie.Ale chciała mnie pocieszyć.

Potem był,wybór masek.Miejsce trzecie,jakaś uczennica.Nie znam,nie wiem kto.

Ale,potem było lepiej.Na miejscu drugim ,koleżanka Aleksandra 30 lat.Na pierwszym Paweł 39.

Oczywiście Paweł,znowu doprowadził Olę,to łez.Ale Paweł,nie wie co to jest kultura.

Bardzo rzadko używa słów,proszę,dziękuje,przepraszam.

Oczywiście,dziś Tłusty Czwartek więc,była rozmowa i o tym.Ale rozmowa,to rozmowa.

Ważne są czynny,zjadłem cztery pączki.Cztery kawałki ciasta ,rożne.Dwa faworki,jabłko.

Uff,dużo i za słodko.W domu ,zjadłem ogórkową.

Potem były tańce ,ją tańczyłem.Z Olą,Anią 34,Agatką .A w tańcu terapeutkę Asię 36 i stażystkę Kasię 32 trzymałem za biodro.

Na końcu były dyplomy,dla nas.Było super,ale krótko,2 godziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, niby to wszystko takie proste u ciebie a z ciekawością się czy te twoje obserwacje rzeczywistości.

 

kia_ sportage, nie czujesz się winna? Ja właśnie zaraz wsiadam w samochód i jadę po pąki bo za dużo zjadłem, zostałem oskarżony, uznany winnym, a wyrok to jogging po zgrzewe poaczkow z biedry. Bo tanie, nie tłuste, dmuchane, farsz mają ciulowy ale da się to przełknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pączusie :D

 

Ciekawam kto dziś rekord pączkowy pobije 8)

Póki co zjadam dwa ale bylam w sklepie i miła pani umiejętnie sprzedała mi jeszcze jednego :hide:

Pracuje sobie po calych dniach...marze już o sobocie a ledwo po urlopie wróciłam :bezradny:

 

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, niby to wszystko takie proste u ciebie a z ciekawością się czy te twoje obserwacje rzeczywistości.

 

kia_ sportage, nie czujesz się winna? Ja właśnie zaraz wsiadam w samochód i jadę po pąki bo za dużo zjadłem, zostałem oskarżony, uznany winnym, a wyrok to jogging po zgrzewe poaczkow z biedry. Bo tanie, nie tłuste, dmuchane, farsz mają ciulowy ale da się to przełknąć.

tak ,bo ja prowadzę skromne życie.Faworek daje mi radość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich smakowicie! :D

 

Dobra wiadomość - chyba rum mi tak bardzo nie szkodzi, a mam jakiś problem z brzuchem.

Zła wiadomość - nie doprowadzę się dziś do upadku za pomocą pączków. :why: Myślę, że na dwóch poprzestanę. Chlip, chlip...

 

mirunia, Co za przygoda od rana... :roll: Możesz teraz za trendseterkę robić - outfit na przyjmowanie interesantów - rajtki zawinięte sweterkiem. :D

A kierowcy życzymy wlezienia w wielką kupę. :mrgreen:

 

neon, Dziś nie mogę startować w zawodach pożeraczy pączków, a widzę, że znalazłabym godnego przeciwnika. ;)

 

platek rozy, Świetna wiadomość! :yeah: Tak czułam, że cudowne palce pana osteopaty zadziałają cuda. :smile:

Ano działam, działam. Ładna pogoda, to latam dziś jak kot z pęcherzem, nie ma zmiłuj. ;) Teraz odsapka i biegnę na kawkowanie.

 

paramparam, Widzę słodkie testowanie przeprowadzone. :great:

 

Lunaa, Dobrze Cię widzieć! Tłusty Czwartek jest raz do roku, no już naprawdę nie można sobie wszystkiego odmawiać. :D

 

wiejskifilozof, Swietny dzień!

 

ktosiekpl, A może jednak z Neonem w szranki? ;)

 

kia_ sportage, Ale zadziorna z ciebie babka! :D : Bałabym się z Tobą na imprezy chodzić - ciągle z bójek trzeba by Cię wyciągać... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×