Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą uruchomiłem timeline cleanera na facebooku, nie wiem co zostanie usunięte a co nie, ale lepiej niech tak będzie, trochę ciężko utworzyć nowy profil bo na razie mogą pisać osoby które nie znają mnie i wiedzą że na tym profilu mnie znajdą, ale to też jest w planach.

 

Nowy rok, nowy Reghum/Hoshi.

Najchętniej całkowicie zrezygnowałbym z facebooka. Twitter jest całkiem spoko, reddit też, na discordzie mam swoich ludzi. Jak to się mówi - wykop i pochodne to fb dla ludzi bez znajomych. Mi tam to odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, hej ;) Mnie też to cieszy że jest coraz dłuższy dzień. Już widać to gołym okiem że jest dłuższy.

 

Zażywam Vita Buerlecithin i wydaje mi się że pomaga. Zażywam tydzień a piszą żeby zażywać dłuższy czas. Zamierzam zażywać co najmniej miesiąc, kupię drugą butle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post2438391.html#p2438391

 

Nudzi mi się, skonfigurowałem toolchaina, napisałem prosty system, w tym zautomatyzowałem go makefilem.

Wkurza mnie na forum że do twórczości nie da się nadać prawa użytkownika, bo już zrobiłem dwa/trzy babole i bym go zmodyfikował.

Jutro dodam obsługę nowych linii (albo jeszcze dziś), ale na pewno jutro będzie obsługa klawiatury.

 

Dzisiaj miałem takiego zonka, bo ściągnąłem linker do plików skompilowanych z roku 1997 a nie 2017 przez co miałem przez pewien czas mindfucka.

A co tam u was słychać? Nie mam co pić, cola mi się skończyła, kawy mi nie dadzą, jakiś sprite tutaj leży.

 

Miłego wieczoru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano.

 

Napisałem podstawowy support klawiatury do mojego systemu, który oczywiście nie działa (i do buffora wcina się myszka).

Na razie zakręciło mi się w głowie od pisania, ale nawet zapomniałem, że chorowałem na schizo :P

Chyba idę się przejść po colę bo w sumie się zmęczyłem troszkę i mam dość tymczasowo pisania.

 

To narazicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×