Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

distorted_level68, To jest tylko moje osobista reakcja. ;)

 

O Spamowej - istotą była atmosfera wsparcia i uwagi, wzajemne kopanie się w dupkę w niemocy, dzielenie się sukcesami i troskami itp., z zachowaniem kultury wypowiedzi. A nie że jakiś "klubik" kobiet. :roll:

 

zupa z rzodkiewek, Nie ma dla młodej żadnych zajęć w okolicy na ferie?

Zobaczymy co przyniesie romantyczna wyprawa Holika do biedry. :105:

 

Liber8, Właśnie pożarłam jogurt z ostropestem, bo temat zacząłeś i sobie przypomniałam. :D Wiem, że lepiej nie zmielony mieć, no ale kupiłam jaki kupiłam w nieogarze.... :bezradny:

Zazdroszczę Ci miejsca na takie uprawy, ja mam w moim małym ogródeczku tylko parę ziółek na tyłach, żeby chociaż nie od ulicy. I bazylię i szczypior z cebul na parapecie. :smile:

 

Wydobrzało mi jedno oko. No. Tylko właśnie zaczęło się babrać drugie. Przyznać się, kto rzucił na mnie urok? :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a próbowałaś z innej przeglądarki?

 

Na Chromie na Windowsie miałem to samo, więc zacząłem korzystać z Firefoxa.

Na MacOS + Chrome problem nie występuje, ale jak odpalam skrypty żeby włączyć filmy pokazuje się, że strona jest niezabezpieczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, tym razem obyło się bez antybiotyku, biorę tylko leki wziewne ;) pani doktor ode mnie z oddziału mnie co kilka dni kontrolnie osłuchuje, także jestem pod kontrolą :smile: ale już zapowiedziała, że po ustąpieniu objawów robimy spirometrię bo jej to "śmierdzi" astmą :pirate:

Kuruj się tam, kuruj! A jak jutro nie będzie lepiej, to nie brać przykładu ze mnie i chodzić do pracy, tylko do lekarza i na zwolnienie :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, Dobrze, że cały czas jesteś pod "czujnym okiem" i opieką. Chyba życzyć Ci, żeby wszystkie badania były wzorcowe i okazało się, że jesteś tylko delikatnej konstrukcji?

 

No i nasza Cyklopka chyba zrezygnowała :bezradny: , ale mam nadzieję, że odpali forum w kompie i nas tu ucieszy swoją obecnością.

 

Niby do jutra jeszcze trochę czasu, a już się martwię, jak tu do pracy pójść. Oczywiście wiem, że nie ma co sobie tym dzisiaj dokładać, ale racjonalna rozmowa z samą sobą dziś mi nie wychodzi.

Jakoś tak inaczej miał się ten rok odpalić. Zaczęłam od pogrzebu, teraz choróbsko...

Moje "robaki w mózgu" pozwalają mi na różne strategie obronne. Czuję się jak jakiś transformers - słyszę jak zgrzytają tryby, obudowuję się skorupą, maluję barwy ochronne i dopiero wylegam z nory. Znów nie akceptuję wszystkich swoich postaci. Znów cała robota od początku. Ech.

 

No to sobie pogadałam, ale co robić z jednym okiem. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, ale naskrobaliście, aż tyle, że nie przeczytam, sorki.

Przeczytałem tylko post Miruni:

Nie martw się, Holik przybędzie z tym słojem, odda Ci. :D Jeno żeby nie stłukł!

 

Słoik, zaraz oddam, ale co ja wtedy zostanę bez awka?

No dobra to poszukam sobie nowy :yeah:

I tak miałem zmienić, bo ten jest klaustrofobiczny jakiś taki.

 

Dobrej nocy Rzodkiewka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Zupkę to trzeba sobie zasłużyć

Nie no, Zupka, a nawet Zupka,

 

Siema Holik! Na nocnej będziesz? Spałem już (zasnąłem lekko przed 19, wstałem mocno po 21), i nie wiem co robić. Pójdę spać ale ciut później bo rano mam logopedę, a teraz nie zasnę.

Nudzę się bardzo. Niby mam objawy choroby lekko aktywne, ale - ehh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic, będę pisać z telefonu, gorzej dla oczu, ale można pod kołderką się z wami łączyć.

 

Pierwsza sprawa, tyle nowych osób czy nicki pozmienialiście?

 

U mnie stara bida, nie jest to moja ulubiona pora roku jeśli chodzi o psychikę, albo nie mogę spać, albo śpię bardzo głęboko, nie mam apetytu i na dużo rzeczy nie mam siły/ochoty. W sumie dlatego wróciłam, depresja dzień dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum,

 

Z doskoku bede. Jak wszyscy pójdą spać to zapytam o sprawy sprzętowe ;)

 

cyklopka,

 

Dużo nowych osób się pojawiło

 

Zupka,

 

:shock: Focha? Przecież nikt jeszcze nie napisał do Ciebie Zupka na zielono, nikt. Tylko ja :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Jednak jesteś! :yeah:

Dużo nowych twarzy. :smile:

Ojojoj, to szybkie przytulasy! :bezradny: Pisz Kochana, może się trochę tu oderwiesz od francy.

 

Holik, Zastanawiałyśmy się z Zupką jak Twoje spotkanie z ulubioną Panią Sprzedawczynią...

Jakiś taki małomówny jesteś. Wszystko ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada,

 

O, to miło z Waszej strony :) nie było jej, poza tym to ja chyba bym wolał się z nią kumplować tylko :bezradny:

 

Dawno Cię nie widziałem o tej godzinie...hmm.

 

Kosmo, biorę nowy lek, sedujący, na tym polega jego działanie aby odcinał niepotrzebne myśli, może dlatego mało piszę, ale jest okej, podoba mi się ten stan - przyjemna sedacja :)

 

Reghumowi też by się to przydało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghumowi też by się to przydało.

 

Mnie coś głowa boli, ale tak to czuję się w miarę ok, bez schiz i innych udziwień :P

Jak coś odnośnie sprzętu - pytaj tutaj, albo na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reghum,

 

Ja mam przyjemną sedację, a Ty nieprzyjemną - nuda itp.

 

1. Chciałem spytać czy tablet z pół giga ramu będzie dobry do samego przeglądania neta i youtube?

2. Jak oczyścić telefon, ciągle instalują mi się na nim jakieś uaktualnienia, to konieczne?

3. Jak zabezpieczyć kompa i telefon przed jakimiś hakerami, tzn. jakie programy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Chciałem spytać czy tablet z pół giga ramu będzie dobry do samego przeglądania neta i youtube?

2. Jak oczyścić telefon, ciągle instalują mi się na nim jakieś uaktualnienia, to konieczne?

3. Jak zabezpieczyć kompa i telefon przed jakimiś hakerami, tzn. jakie programy?

 

1. Tablet z pół giga RAMu? Czy to jest iOS? Bo jeżeli Android, to kiepsko to widzę, chyba że na starym systemie. Aktualnie w niektórych Androidach jest montowane 3gB RAM'u, kiedyś coś słyszałem nawet o sześciu.

Sam mam tablet chyba z 1gB i po prostu on laguje. Z tego co wiem Sziaomi albo Lenovo ma tanio tablety z Androidem.

2. Właśnie aktualizacje fixują np. błędy w oprogramowaniu, dzięki którym mógłby się ktoś włamać, choć bardziej są używane do blokowania takich udziwień jak root/jailbreak, gdyż działają na tym samym mechanizmie, a hakerzy zwykle muszą mieć dostęp np. po Wi-Fi.

3. Głowa. Ja nie korzystam z antywirusa, ani antywirusów na Ajfą. Defender i nie ściąganie syfu jak popadnie mi wystarcza. Miałem jailbreaka, i całkiem dobrze mi się z niego korzystało.

 

A ja się ciebie spytam, żebyś mi napisał o swojej chorobie, diagnozie na priv/w odpowiednim dziale. Meblek siebie opisał, to czemu nie ty.

Będę jeszcze trochę siedział jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×