Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Reghum No ciekawe co Ci lekarz zaproponuje, pewnie zejście z dawki albo zamianę leku.

 

Nie wiem. Z dnia na dzień objawy coraz mniejsze, prawie zerowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Za bardzo się synchronizujemy. ;)

Obstawiam, że wszystko na tle emocjonalnym. :bezradny: Nie wiem, jak mam to wytrzymać. Nie byłoby chyba dobrze przyjęte, gdybym waliła tłuczkiem w meble? ;)

 

niecały, Już dobrze, nie musisz się tłumaczyć, jest ok. :smile: Odpoczywaj nam grzecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, coś o 20:30 złapała mnie pustka myśleniowa, więc się położyłem. Wstałem teraz...

 

Ten mój rozwalony sen na różne godziny mnie dobija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, Hej. Ja koncze dzis pozniej prace, rowniez jestem baaardzo niewyspany, bo jak w koncu po dwoch dobach udalo mi sie zasnac to musialem sie zwlec z lozka po kilku godzinach o 5rano. Zrobilem to ostatkiem sily woli. Przynioslem sobie nawet poduszke do pracy zeby zdrzemnac sie na biurku, ale jak na zlosc, co chwila ktos mi dupe zawraca i nie wiem czy da rade :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

A u nas burość za oknem, świat jakiś leniwy dzisiaj, ludziska snują się powoli, bez zapału i energii. Może dzień się jeszcze rozkręci.

Jestem już dawno po kawce, chyba machnę drugą i wybiorę się po zakupy. Jakieś warzywka trza nabyć, bo ani jednej marchewki w domu. :bezradny:

Sobota raczej na domowo... fajnie, bo lubię tak się leniwie posnuć po swoim grajdołku i w swoim tempie. ;)

 

Pozdrawiam Wszystkich, co już wstali i postawili się na nogi- z pomocą lub bez specyfików. :D Pchamy życie do przodu, każdy swoim sposobem. :great:

 

PS. niecały, jak wrócę z zakupów, to chciałabym zobaczyć już fajny awatar, bo pusto w Twoim domku. ;):mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

 

tosia_j, No ale sama zobacz, wszyscy zaczęli o spaniu... :D

 

Śmiałaś sie ze mnie na spamowej, że nie jestem samcem, a przecież słyszałaś ten mój niski tembr głosu czyż nie? :mrgreen:

Czy mnie ominęła tu jakaś romantyczna historia? :105::lol:

 

niecały, Nie strasz Tosi od rana. :time: Zamknie się w sobie, a ja chcę ją tu czytać . :smile:

Widzę za gospodarza Spamowej robisz. :smile: Dobrze, zmobilizowałeś mnie, żeby popisać.

 

Carica Milica, Szybko zleci, a potem sobotnie atrakcje. :smile:

 

zupa z rzodkiewek, Trzymaj się tam!

 

mirunia, Co jak co, ale marchewkę trzeba nabyć. :D Miłego sobotniego snucia!

 

Może daruję sobie szczegółowe opisywanie, jak się czuję... W skrócie - przejechał po mnie walec? No jakoś tak.

Póki co słoneczko. Szłam na słońce z otwartymi oczami - a niech mi wypali mózg. ;)

Jeśli się pozbieram, to skoczę na Jarmark Świąteczny.

Włożyłam dziś spodnie bez rozpinania. Pięknie, k.... pięknie.

 

Idę zrobić sobie drugą latte. Co nas nie zabije, to nas wzmocni. ;)

 

Niech ten dzień dobrze Wam się ułoży!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×