Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

filozof mówił że 200 zł za seks to lekka przesada, że tyle by nie dał, jeżeli więc wartość tego problemu oscyluje poniżej 200 zł, to co to kurwa za problem? fuck it!

 

to już chyba w życiu pozagrobowym

 

mniejmy nadzieje że nie wzmie tego dosłownie, obierając kierunek na cmentarz z łopatą pod pachą, słodko sobie przy tym pogwizdując.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzymianie nie czytali koranu.
a jak mieli czytać skoro Koran powstał dopiero w VII wieku? Cesarstwo Rzymskie już wtedy nie istniało... może za wyjątkiem wschodniej części (ale czy w Bizancjum nie znali Koranu to już można polemizować)

A tak poza wszystkim - Monster6 Ci dobrze radzi. Tylko z prostytutką będziesz miał seks bez zobowiązań a przecież o to Ci chodzi

Bo nie nadaję się,do bycia ojcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Spamowa! :papa:

 

Dzionek spisał się na medal pod względem pogody - nareszcie nie lało! Mimo to bardzo senny dzień, rano długo nie mogłam się dobudzić.

Jak szłam do pracy, to nawet mój własny chód kołysał mnie do snu. A poza tym cały dzień zawrotowo i przez to mam falami lęki, niepokój. Wrrr....

Dobrze, że nie miałam nawału pracy... takie co nieco, nad którym nie musiałam dumać i koncentrować się za bardzo.

Na twórczość i kreatywność raczej nie byłoby mnie stać. :bezradny: Może jutro będzie lepszy dzień? :zonk:

 

A tu dzisiaj na Spamowej widzę męski dzień i tematy w stylu: "a chłopy, jak zwykle o jednym..." ;)

 

wiejskifilozof, skoro dziewczyny wygrały w pingla, toś ciamajda na całym froncie, nie tylko w temacie prawiczka. :bezradny:

Już Cyklopka skombinowała skarbonkę :mrgreen: na zrzutkę dla Ciebie, chyba musisz coś z tym zrobić i podjąć męską decyzję! :lol:

 

Miłego wieczoru!

 

Ale ja ostani raz grałem w podstawówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z podejściem filozofa nie spodziewałbym się większym efektów z tej zbiórki.Gdyby chciał i miał do tego odwagę to przez 40 lat by tam zaszedł.

Znajdzie jeszcze pierdyliard wymówek.

Chociaż chciałbym się mylić.

bo nie chcę dziwki,nie lubię takich kobiet.Owszem,mam liberalne poglądy.Ale,dziwka :nie.Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie jeszcze pierdyliard wymówek.
też tak myślę. Wiejski się boi, że nie stanie na wysokości zadania i tylko tak gada,że chciałby... Jak to mówił Osioł w Shreku: "Nie bój nic! Gdzie wola, znajdzie się sposób", a jak woli ni ma...

Może,się uda z kobietą.Normalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Spamowa! :papa:

 

Dzionek spisał się na medal pod względem pogody - nareszcie nie lało! Mimo to bardzo senny dzień, rano długo nie mogłam się dobudzić.

Jak szłam do pracy, to nawet mój własny chód kołysał mnie do snu. A poza tym cały dzień zawrotowo i przez to mam falami lęki, niepokój. Wrrr....

Dobrze, że nie miałam nawału pracy... takie co nieco, nad którym nie musiałam dumać i koncentrować się za bardzo.

Na twórczość i kreatywność raczej nie byłoby mnie stać. :bezradny: Może jutro będzie lepszy dzień? :zonk:

 

A tu dzisiaj na Spamowej widzę męski dzień i tematy w stylu: "a chłopy, jak zwykle o jednym..." ;)

 

wiejskifilozof, skoro dziewczyny wygrały w pingla, toś ciamajda na całym froncie, nie tylko w temacie prawiczka. :bezradny:

Już Cyklopka skombinowała skarbonkę :mrgreen: na zrzutkę dla Ciebie, chyba musisz coś z tym zrobić i podjąć męską decyzję! :lol:

 

Miłego wieczoru!

 

Ale ja ostani raz grałem w podstawówce.

Miłego,ale dziwka.To takie pozbawione smaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×