Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mordki,

 

Fajnie, że tyle osób przyszło dziś na spamową. Nie dam rady wszystkim z osobna odpisać, bo zaglądam z telefonu.

 

Romantyczny weekend w Beskidach przeniósł się na izbę przyjęć na urologii w Bielsku-Białej :brawo: Nawet mi zrobili usg, nery w porządku, leki na zapalenie pęcherza dostałam i wracamy kontynuować wywczasy, tylko kąpieli w jeziorku nie będzie :(

 

Pozdrawiam i ściskam, wracam we wtorek :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapisałam się na kurs profesjonalny rysunku i grafiki komputerowej. można po nim tworzyć m.in. postacie do gier komputerowych, planszowych i do filmów animowanych. start: 18 września

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapisałam się na kurs profesjonalny rysunku i grafiki komputerowej. można po nim tworzyć m.in. postacie do gier komputerowych, planszowych i do filmów animowanych. start: 18 września

A kiedy kończysz? Bo może się zdarzyć, że będziemy dawać zlecenia na rysunki postaci, przewidziane honorarium :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ech, kurs trwa prawie rok, postacie będę umiała tworzyć pewnie dopiero za kilka miechów. na razie potrafię robić plakaty, ulotki, jak coś. a gdzie Ty pracujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry...!

 

Kochani, w życiu potrzebna jest harmonia, równowaga umysłu i ciała, ale we współczesnym, pędzącym życiu jest to trudne.

Ja ciągle poszukuję, staram się odnaleźć ten spokój, jednak ciągle coś mi przeszkadza, rujnuje już prawie osiągnięty cel!

I tak przez całe życie....

Nie rezygnuję jednak, Was też zachęcam do tego ;)

Pozdrawiam serdecznie i spokojnego tygodnia życzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ech, kurs trwa prawie rok, postacie będę umiała tworzyć pewnie dopiero za kilka miechów. na razie potrafię robić plakaty, ulotki, jak coś. a gdzie Ty pracujesz?

Ja pracuję w korpo, ale to bez znaczenia, pytam w imieniu firmy chłopaka, pomagam mu szukać osób do współpracy czyli np. przygotowanie małych rysunków do druku. I spokojnie, nie jest to na teraz zaraz, może być i za pół roku.

 

Byliśmy dzisiaj w parku linowym, za wybitne osiągnięcie poczytuję sobie, że nie dostałam ataku paniki w środku trasy i nie musieli mnie dźwigiem ściągać, a miałam ze dwa momenty, że p!3^dolę, nie idę i co mi zrobicie. Ogólnie nie polecam :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×