Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

nieboszczyk, Jeden z Twoich dłuższych postów na Spamowej... :shock: Ale pamiętam, dlaczego się na ten temat ożywiłeś. Nadal Cię męczy tamta sytuacja na strzelnicy?

 

nie moge tego strawić i przeboleć ponieważ nic nie rozumiem.niewiem dlaczego to zrobił.pewnie ktoś wydumał 100% skuteczny sposób na pozbywanie się nadgorliwych klientów poprzez wrzucenie śmieci do pamięci długotrwałej i zablokowanie niechcianych klientów.żeby takie mentalne śmieci móc usunąć z pamięci trzeba by conajmniej cofnąć sie w czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fałszował?

Nie, on ma niezły słuch muzyczny, ale strasznie durne teksty wymyślał i w kółko.

 

Może się zemszczę i mu zaśpiewam "W Zakopanem mieście równem", albo "Hej, nikogo mi nie żal", albo o pratchawcu, albo "Nie oddamy Chinom Związku Radzieckiego" :blabla:

 

cyklopka, To taka specjalna technika nauki - aplikowanie kursantowi bodźców rozpraszających, aby był przygotowany na każdą sytuację na trasie. :D

Taką instruktorkę już miałam, to nie. A na placyku jest cisza i skupienie :mhm:

 

Ja kupiłam konsolę ze sklepu firmowego z Francji, wysyłka gratis, prawie pół tego, co w Polsce.

 

pewnie jakąś playkę.

Nie zgadłeś, Xbox 360.

 

Potrzebuję porządnego kopniaka żeby sprawdzić interpunkcję w podaniu o pracę i puścić w eter jeszcze dziś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fałszował?

Nie, on ma niezły słuch muzyczny, ale strasznie durne teksty wymyślał i w kółko.

 

Może się zemszczę i mu zaśpiewam "W Zakopanem mieście równem", albo "Hej, nikogo mi nie żal", albo o pratchawcu, albo "Nie oddamy Chinom Związku Radzieckiego" :blabla:

 

nie ruszaj gówna bo będzie śmierdziało i możesz pierdzieć zza krat jak za człowieka.na niepoczytalnych też nie można się mścić bo są chronieni przez prawko,nienormalne ale prawdziwe.nabierz obrzydzenia do ludzi i znajdz bezludne pasje które pokochasz.np co jakiś czas zwiedzanie "samopas" Auschwitz Birkenau które nie wymaga żadnych styczności ani rozmowy z ludzmi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śpiewanie jeszcze nie jest karane więzieniem.

 

A w Auschwitz Birkenau pamięć o ludziach jest tak silna, że raczej się człowiek nie oderwie.

 

Ale jakaś hodowla węży albo minerałów to ok.

NATYCHMIAST zmień obiekt w którym są podobnej maści instruktorzy bo pamięć ci zajedzie w kilka dni i będziesz nie do życia.chodzi oto zzebyś spełniała sie w pasjach ktore ci ułatwią przeżycie kolejnego poranka a nie o strach przed niepoczytalnymi pojebusami którzy nie powinni żyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by tu zjeść?...

Bataty zawijane w bekon.

 

Wysłałam podanie o pracę, zaznaczyłam, że jestem z polecenia i niech mielą korpo młyny.

 

A tu super manuk dla ludzi o mocnych nerwach: http://www.hollywoodgossipwire.com/celebrity-style-news/rhea-the-naked-birdie-is-bare-and-doesn%E2%80%99t-care

(Spoiler: sympatyczna papużka, której z powodu choroby wypadły pióra, dlatego jest trochę niestandardowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, hejo, no to tobie dajemy ksywke pod avatarem korzeniowski, albo zdrobniale korzeń ; -D a buty wygladaja tak;

 

bf740f77ad34b2483dced2c8ac2322d0.jpg

 

TAK :evil: ostatnio kupilam za 42,50 i po poltorej miesiaca przetarla sie w nich podeszwa :evil:

teraz chodze w nich tylko w pracy

 

dlatego niektórych nie stać kupować tanie produkty :P

 

Nie zgadłeś, Xbox 360.

 

xbox sux, playki the best.

 

hania33, witOOOj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×