Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :D

 

Tella, JERZY62, ależ poważne i straszne tematy poruszacie ;)

Na mnie operacja i sala operacyjna działają lękowo :roll:

 

Spałam niedługo, ale czuję się dobrze. Planów mam mnóstwo, ile z nich zrealizuję, to się okaże ;) . Zacznę od kulinarnych - będę gotowała delikatną kapustę kiszoną ze śliwkami i grzybami-ostatnio znowu mam na nią często ochotę.

Rano dzwoniłam do przychodni, by zapisać się do urologa i o dziwo-terminy nawet na styczeń :shock: Wybrałam jednak wizytę u lekarza, o którym wiem co nieco-w marcu :D

 

Miłego dnia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim! :papa:

 

Szłam dzisiaj do pracy jak na ścięcie. Niemrawa i kołowata, a na dworze śnieżyca i mróz. Ostry wiatr potęguje to uczucie zimna... brrr!

Dobrze, że w pracy mam ciepło, ale i tak zarzuciłam na plecy wełniany sweter, a w ręce trzymam gorący kubas kawy.

Powoli się rozkręcam i mam nadzieję, że przetrwam do 15, a jutro już wolne i poleniuchuję w domku. :yeah:

 

Ciepłego i miłego dnia!

 

lub dudkiem i młotkiem stykają i przecinają kości

:hide: ło matko i córko! A co to za narzędzie - dudek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Temat macie brrr

Powiem Wam, że trzy razy stałam pod salą operacyjną kiedy zabrali mi mojego synka. Moja wyobraźnia płatała mi takie figle...myślałam, że zejdę zanim mi go oddadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę owijać w bawełnę i powiem wprost. Coraz "przyjemniejsza" ta Spamowa... jak nie o "dudkach", to o łyżkach laparoskopowych. :silence::hide:

Czy tylko mnie tak to razi? A gdzież jest ta dawna atmosfera? :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, chciałbyś chodzić tam? Do domu samopomocy? Na pewno pomyślnie przejdzie wywiad.

 

Hej :D już po wywiadzie.Pani Kasia,już była. Ładna ruda,po 40 w okularach.Miła kobieta,zaproponowałem herbatkę.Nie chciała :D ale mówiła,że jestem miły i przyjemnie się rozmawia.

Teraz tylko w poniedziałek po papiery i zobaczymy.Jeszcze nic nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Mnie tematy operacyjne niespecjalnie ruszają, w końcu chciałam być lekarzem ;), a i na studiach brałam udział w sekcji zwłok i zostaliśmy do końca tylko w trzy osoby.

Gorzej jak przestępuję próg szpitala w swojej, czy moich bliskich sprawie, to dostaję syndromu białego fartucha. :roll:

 

Zimaaaaa!!!! Nie mogło być tak na Święta?

Wietrzysko okropne, więc zawieja.

Chyba przez tą zmianę pogody czuję się paskudnie, ledwo w pracy siedzę. Dziś rano zwlec się z łóżka nie mogłam. Dobrze, że monsz wyszedł z psem, bo chyba z dwie godziny dochodziłam do siebie.

Zrobiłam wielkie porządki w biurku i szafkach pracowych, bo nie mam dziś za dużo roboty, a trzeba się czymś zająć...

 

mirunia, Kochana ściskam Cię bardzo mocno, bo widzę, że trochę Cię dopadła franca...

 

wiejskifilozof, Powodzenia życzę!

 

misty-eyed, I jak tam Kochana jesteś nadal w ferworze realizacji sprytnych planów? :smile:

 

Purpurowy, Dobrze, że się odezwałeś. Trzymam kciuki, żeby się udało z lekami!

 

Miłego dnia Wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, witaj Kochana :D

 

Staram się działać, robić to, co sobie zaplanowałam - kulinarne plany realizują się, teraz już same, zrobiłam megaporządki w szafach - sporo rzeczy już w zsypie, delikatne sprzątanie też zrobiłam i już sił mi brak. Nie wiem dlaczego, ale od paru dni szybko się męczę, pocę. Tego wcześniej nie obserwowałam u siebie. Zapomniałam, o tym również, wspomnieć lekarce - to są uroki expresowych wizyt ;)

 

mirunia, Kochana, przecież tematy najróżniejsze poruszamy. Mnie to nie razi " jak nie o "dudkach", to o łyżkach laparoskopowych", samo życie. Poza tym wolność słowa panuje :D i jeśli ktoś akurat o tym chce porozmawiać, to dlaczego nie? Temat jak każdy inny...moim zdaniem oczywiście.

 

 

wiejskifilozof, czyli wrażenie dobre zrobiłeś :lol: , miejmy nadzieję, że to będzie miało wpływ na decyzję Pani Kasi :roll: , oczywiście korzystną dla Ciebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×