Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem dobrze ale to chyba tez zasługa przeprowadzki ;)

Ubyło choroby i to duzo, może pozostało 15%. Na wiosne miałam lekki nawrót znalazłam super psychiatre i rewelacyjnego psychoterapeutę. Zmieniłam się, duzo rzeczy odpuściłam. Powróciłam do ćwiczeń, malowania obrazów i takich rękodzieł róznych.

Wogóle teraz jestem na etapie wierzenia że jednak my sami (ja sama!) nakrecamy sie na wiele bzdurnych spraw, szukamy drugiego dna, boimy sie zycia itd

 

tosia_j jaki Wojtek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!!!

 

Enii, witaj, my to się na pewno znamy :D , bo ja od dawna tutaj jestem /2011 r. jasaw dawniej/. Miałaś dłuższą przerwę od forum?

 

Też lubię naleśniki, mniammniam :!: Ostatnio robiłam z mąk mieszanych, smażyłam na oleju kokosowym - były smaczne. Ja lubię z dżemem /ew. powidła własnej roboty niesłodzone/ i serkiem razem. Polewam jogurtem z odrobiną miodu i cynamonu.

 

Dzisiaj byłam u lekarza I kontaktu. Miałam wspomnieć o swoich problemach ze spaniem i oczywiście zapomniałam. Byłam zła, bo wizyty miały godzinny poślizg / :hide: /, a miałam kilka spraw do omówienia jeszcze i tak jeden z najważniejszych moich problemów został zapomniany...

Dostałam za to kilka skierowań na badania różne i do specjalistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, na tej stronie można nacieszyć oko naleśnikami https://www.google.pl/search?q=nale%C5%9Bniki&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiN0om8hanRAhVFCBoKHXcPCsMQ_AUICCgB&biw=1440&bih=779#imgrc=TMJpi2btqWvrzM%3A :D

 

Żebyśmy tylko nie dostali opieprz od naszego moda na_leśnika że nadużywamy jego imię :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy z nas ma mole

siedzą one w dole

i na codzien bez znaczenia

lecz wystarczą złe wspomnienia

by sie wgryzły w duszy tresc.

:(

trudno, one tez muszą jeśc

__________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×