Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY62, odnośnie śniadań to faktycznie misty-eyed ma rację. Bez pełnowartościowego śniadania człowiek pól dnia łazi jak trup. Ja mam dość marny apetyt i jestem leniwy strasznie, ale nawet jak mi się nie chce to staram się wstać wcześniej i coś wszamać ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry zimowo! :papa:

 

Rano śnieżyca niczym syberyjska, później słońce, spokój i chlapa. Teraz znowu sypie i wieje... no, w sumie pełnia zimy.

Ale chyba coś z ciśnieniem się dzieje, bo czuję to w głowie i oczach, huśta mną. :roll:

Jeszcze niecała godzinka i pędzę w domowe, ciepłe pielesze. Tam sobie mogę pomarudzić, poluzować i podziwiać zimę przez okno.

 

kosmostrada, długaśną tę wizytę miałaś wczoraj, ale relacja króciutka. :bezradny: Ważne, że się wygadałaś i wysłuchałaś doktora. :105:

Dlaczego skierował Cię na Eeg? Co mu się nie podoba? Rozumiem, że rozpoczniesz nową terapię beh.-pozn. - jeżeli ma pomóc i chociaż trochę rozwiązać problemy, to warto. Pewnie trzeba będzie trochę poczekać na wolne miejsce i termin.

Jak się dzisiaj czujesz przy tej aurze?

 

platek rozy, wcale się nie dziwię, żeś dzisiaj kiepska. Jak tam głowa, lepiej? Już niedługo do domu. Mam nadzieję, że trochę rozkręciłaś się w pracy.

 

Carica Milica, rozgrzej się po tym przemoknięciu. Powodzenia na sesji i miłej nauki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

A u mnie dziwnie, czasami jak Filip z konopii wyskakuje słońce, ale przede wszystkim jest czarno i pada wielkimi płatami roztapiający się śnieg. O taka koopa... :smile:

 

Wreszcie dziś rano zmobilizowałam się do pofarbowania sobie łba, efekt nie powala, inną farbę kupiłam... :bezradny: ) No nic, w lutym oddam się w ręce profesjonalisty. ;)

 

Polecona przez Plateczkową książka tak mnie wciągnęła, że czytałam do pierwszej, a nad ranem obudził mnie pies swoim kichaniem ( wczoraj młodemu ostro przemókł na spacerze wieczornym), więc lekko zamulonam. Refleksja poranna - chyba się zaczyna robić jaśniej.

 

A tak Kochani dzień jak co dzień... ;)

 

 

Lusesita Dolores, To że ktoś mówi co myśli, nie znaczy od razu, że jest konfliktowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, mnie by się przydała taka motywująca tabletka. Sesja się zbliża.

 

Łooo matko, ja już zapomniałem jaki to wesoły okres w życiu studenta :mrgreen: .

 

W % motywacja jest dobra na parę godzin, sam to ostatnio przerabiałem.

 

Mnie alko nie napędza, raczej usypia i dołuje. Nie wiem czemu, kiedyś tak nie miałem :bezradny: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada,

dobra dobra..

jest konfliktowa... kłóci sie z różnymi osobami..

m.in z enii , z kasią i ze mną..

ale sie nie dziwie stara panna to świruje

Lusesita czemu jestes przykra?platek i jerzy dogadają sie, a ty wyjdziesz na zołze :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, nie wiem jak kweta działa bo nigdy tego na swojej zrytej bańce nie testowałem, ale sama czynność przepisywania jest monotonna, nic dziwnego że Ci się oczy zamykają.

 

Ja się próbuję zmobilizować żeby iść na zakupy przedwyjazdowe. Lista rzeczy jest, ale lenistwo póki co tryumfuje :bezradny: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×