Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t35.0-12/14689254_1330003103699826_1453994096_o.jpg?oh=f8a101a0759680397859def364409043&oe=580CE06E < tu masz zdj zapłodnionej samicy boa constrictor het sharp albino łączona z samcem het sunglow, jakość zdjęcia jest taka jaką się otrzymuje trzymając 10 kg samice na barkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich życiowych ciekawostek. To dzisiaj czytałem hisotrię faceta co założył markę Daniel Wellington. Otóż szwed, o jakimś typowo szwedzkim nazwisku, czyli takim, które brzmi jak każde nazwisko wikinga, pojechał do Australii i tam podróżował z plecakiem, jak to wielu młodych ludzi, którzy nie wiedzą co zrobić ze swoim życiem(patrz Siarlek) robi. Gdzieś w hotelu spotkał Daniela Wellingtona, który był anglikiem i którego wiking opisał wyrażeniem: "angielski dżentelmen", postać powieści Iana Fleminga. Pogadali, pośmiali się w tej Australii, gdzie nawet kurczaki są śmiertelnie trujące i każdy wrócił do siebie. I tu się zaczyna. Ten wiking założył firmę, sklep internetowy. Sam stworzył logo, wzór zegarka i markę Daniel Wellington. Dogadał się z Chinolami, żeby mu to zrobili. To było w 2012 roku, chyba. Dzisiaj ma firmę wartą 200 mln $. A Daniel Wellington, żyjący gdzieś za kanałem La manche, pewnie nawet nie wie, dlaczego te zegarki mają w nazwie jego imię i nazwisko. To taka ciekawostka jakby kogoś interesowało w końcu to spamowa. Ja się nie czuje najlepiej, ale mam nadzieję, że żyjecie w zdrowiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, dlaczego tą datę 29.06.2014 tak dokładnie pamiętasz, stało się coś wtedy, czy nic.

Stało się coś co zrobiło mi doła trwającego aż do dzisiaj, ale to szkoda o tym gadać nawet.

 

Powiem Ci że ja też nie czuje się dobrze.

A u Ciebie co się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glony_w_akwarium_slodkowodnym-300x168.png

Boki zrywać

 

Purpurowy, wiesz co jak z nerwami się źle czuje to doszło od jakiś dwóch lat doszła choroba ucha. Na to ucho prawie nic nie słyszę i słyszę taki ogromny szum/buczenie w tym uchu. To mi ogromnie ten szum/buczenie przeszkadza, bardzo męczy.

A co Ci się z tym uchem dokładnie stało, jakiś stan zapalny czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×