Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszytkim :smile:

 

Ale żeście się dziś rozpisali - ledwo to dziś ogarnąłem moim wypranym mózgiem. Tam jakieś kabaczki widziałem .

 

cyklopka widzę, że mamy podobny sposób robienia porządków. U mnie po wstępnym rozpoznaniu najczęściej okazuję się, że większość "artefaktów" ma albo walory sentymentalne, albo wymagają dalszego posortowania...

 

Carica Milica ja dziś wrąbałem pakę solonych prażynek z Biedronki i nie czuję się z tym zbyt dobrze ;)

 

Jestem dziś w środku rozklekotany jak stary gruchot... Nerwica się kumuluje w brzuchu (nie, to nie prażynki ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, swego czasu robiłem wyśmienitą jajecznicę na cebulce i pomidorze (oj, tu bym Cię mógł zaskoczyć ;)), ale to wiesz, taką o poranku i tylko i wyłącznie do łóżka :mrgreen: - heh, kto wie, może się jeszcze kiedyś i na takową w moim wykonaniu załapiesz :D;)

 

Jajecznica na pomidorze to niebo w gębie. Współlokatorzy mnie kiedyś wywalali z łóżka, żebym robił im ją na śniadanie (nie chwaląc się ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa, tu znowu o jedzeniu. A mnie znowu mdli i odrzuca od jadła wszelakiego

no ja też tak mam. jak patrzę na swoje udźce wielkie, na te ogromniaste za szerokie ramioniska jak u pływaczki z NRD i brak cycków to mnie po prostu trzęsie i wiem że muszę schudnąć, bo nie wyjdę z domu.

 

już ledwo oddycham bo otworzyłam plik z magisterką i utknęłam na jakimś zdaniu. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, też chudnę przez nerwicę, ale to już wiesz. Chociaż ostatnio siedzę w domu i się pilnuję (staram się), żeby jeść regularnie, nawet jak mnie cholera bierze. Zobaczymy, jaki tego będzie efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :D

 

Nie spałam dzisiaj, jestem w słabej formie psychicznej. Nie tylko moje sprawy mnie martwią, ale i operacja Syna w przyszłym tygodniu, dobijają mnie. Znowu gonitwa myśli, przyśpieszone bicie serca, lęki...

Muszę powrócić do relaksacji, tabletek wyciszających, bo nie chcę powrotu do przeszłości.

Na jutro mamy zaproszenie na ślub syna znajomych - chcemy być, raczej pojedziemy, mimo wszystko.

 

Purpurowy, takie chudnięcie może powodować nadczynność tarczycy, dlatego dołączam do tych, którzy namawiają Cię do wizyty w przychodni.

 

Davin, witaj :D , dawno nie byłeś tutaj. Radzisz sobie jakoś?

 

Miłego, piątkowego wieczoru życzę :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HoyaBella, wcale nie jesteś głupia, tylko się spinasz. Za bardzo chcesz. Z czego ta praca? Jaki temat?

nie mogę powiedzieć, bo usłyszę salwę "coooooo?" i "to ty z takimi problemami osobowościowymi i komunikacyjnymi poszłaś na t a k i e studia? ". No poszłam. Uparłam się i poszłam i teraz zbieram za to od wszystkich, a najbardziej od rodziców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×