Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jak mam szansę, żeby moje przegrywowe życie zmienić--- to się panicznie boję i w efekcie nie robię nic :cry:

albo się boję, że "wyciągnę po coś rękę" i dostanę po łbie, albo chyba jednak muszę brać tabsy, albo nie wiem :cry:

 

To ja mam tak samo. Z tą różnicą, że biorę tabsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam szansę, żeby moje przegrywowe życie zmienić--- to się panicznie boję i w efekcie nie robię nic :cry:

albo się boję, że "wyciągnę po coś rękę" i dostanę po łbie, albo chyba jednak muszę brać tabsy, albo nie wiem :cry:

 

To ja mam tak samo. Z tą różnicą, że biorę tabsy.

Mam tak samo. Z tym, że psychodropsy i psychoterapia przynoszą poprawę, a dokładniej umując - pomagają w jej wprowdzaniu (w końcu, samy poprawę wprowadzamy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wk*****ją mnie, bo wpadły mi w pole widzenia "super-ohohohoh-zaje" i "bez reszty baby" nogi z opakowania biedro rajstop "Carla Bonetti" (nie znam kobity) kolor "champagne".

Że takie ładne, że takie długie, a ja :lol::hide:

czy tam "koniecznie" musza być zajebiste nogi na tym opakowaniu :why: nie może to być całe czarne z napisem na złoto :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wk*****ją mnie, bo wpadły mi w pole widzenia "super-ohohohoh-zaje" i "bez reszty baby" nogi z opakowania biedro rajstop "Carla Bonetti" (nie znam kobity) kolor "champagne".

Że takie ładne, że takie długie, a ja :lol::hide:

czy tam "koniecznie" musza być zajebiste nogi na tym opakowaniu :why: nie może to być całe czarne z napisem na złoto :why:

Oni chyba chcą przez takie zdjęcia pokazać, że Twoje nogi w tych rajstopach też tak będą wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, nie tyle "moja", co bardziej uznałem, że ma akurat dość trafny refren:

 

"Lubiła tańczyć pełna radości tak ciągle goniła wiatr

Spragniona życia wciąż zawsze gubiła coś nie chciała nic

Nie rozumiałem kiedy mówiła mi: "Dzisiaj ostatni raz

Zatańczmy proszę tak jak gdyby umarł czas"

Mówiła mi..."

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×