Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj spędziłem jako taki dzień. Czyli czułem się żle, ale do wytrzymania. Rano pojechałem do sklepu motocyklowego na drugim końcu miasta. Chciałem kupić spodnie, ale nic na mnie nie pasowało. Zamówiłem właściwy rozmiar na czwartek, a tymczasem kupiłem sobie buty na moto. Później chciałem wyjechać na wycieczkę za miasto, ale okazało się że droga wylotowa jest zakorkowana. Korek 15 km. Nie chciało mi się jechać między samochodami i wróciłem do siebie. Później spotkałem się ze znajomymi z odziału i poszliśmy na wycieczkę do Łazienek. Tam czułem się trochę napięty i zdołowany. Ale i tak było lepiej niż wczoraj. Wczoraj czułem napięcie na70%, a dzisiaj na 45%. No a jak byłem w szpitalu to tylko 5%. Nastrój zepsuł kolega, którego mało znam. Powiedział, że źle się czuje bo ma wrażenie, że wszyscy go obserwują. Dostałem lęku i trzymał mnie do momentu, aż wróciłem na oddział. Tam napiłem się kawy i mi przeszło. Po szesnastej wyszliśmy z Karolem tradycyjnie na Stare Miasto. Widać, że ludzie wyjechali z miasta - puste miejsca parkingowe na ulicach, mało ludzi na chodnikach. Ale na Nowym Świecie i Krakowskim Przedmieściu były tłumy. Spacer trwał 4 godziny. Jak zwykle zrobiliśmy 14 km. Później posiedziałem na oddziale. A jak wyszedłem o 22:00 to mnie opieprzył ochroniarz, że za długo siedzę. Muszę sobie znaleźć znajomych poza szpitalem. Może jutro nadarzy się okazja bo zorganizowałem wycieczkę motocyklową na zamek w Czersku. Jedzie 14 motocykli. Trochę się tego boję bo to wyjazd za miasto, tzn opuszczenie strefy komfortu, no i sami obcy ludzie. Żebym tylko nie miał mocnego napięcia, to wszystko będzie dobrze. Poza tym raczej będzie bardzo fajnie. Nie znam ani jednej osoby i kieruje wycieczką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj spędziłem jako taki dzień. Czyli czułem się żle, ale do wytrzymania. Rano pojechałem do sklepu motocyklowego na drugim końcu miasta. Chciałem kupić spodnie, ale nic na mnie nie pasowało. Zamówiłem właściwy rozmiar na czwartek, a tymczasem kupiłem sobie buty na moto. Później chciałem wyjechać na wycieczkę za miasto, ale okazało się że droga wylotowa jest zakorkowana. Korek 15 km. Nie chciało mi się jechać między samochodami i wróciłem do siebie.

 

 

Później spotkałem się ze znajomymi z odziału i poszliśmy na wycieczkę do Łazienek. Tam czułem się trochę napięty i zdołowany. Ale i tak było lepiej niż wczoraj. Wczoraj czułem napięcie na70%, a dzisiaj na 45%. No a jak byłem w szpitalu to tylko 5%. Nastrój zepsuł kolega, którego mało znam. Powiedział, że źle się czuje bo ma wrażenie, że wszyscy go obserwują. Dostałem lęku i trzymał mnie do momentu, aż wróciłem na oddział. Tam napiłem się kawy i mi przeszło. Po szesnastej wyszliśmy z Karolem tradycyjnie na Stare Miasto. Widać, że ludzie wyjechali z miasta - puste miejsca parkingowe na ulicach, mało ludzi na chodnikach. Ale na Nowym Świecie i Krakowskim Przedmieściu były tłumy. Spacer trwał 4 godziny. Jak zwykle zrobiliśmy 14 km. Później posiedziałem na oddziale. A jak wyszedłem o 22:00 to mnie opieprzył ochroniarz, że za długo siedzę.

 

Muszę sobie znaleźć znajomych poza szpitalem. Może jutro nadarzy się okazja bo zorganizowałem wycieczkę motocyklową na zamek w Czersku. Jedzie 14 motocykli. Trochę się tego boję bo to wyjazd za miasto, tzn opuszczenie strefy komfortu, no i sami obcy ludzie. Żebym tylko nie miał mocnego napięcia, to wszystko będzie dobrze. Poza tym raczej będzie bardzo fajnie. Nie znam ani jednej osoby i kieruje wycieczką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, wychodziłam już dwa razy na dwór, mimo, że nie posiadam psa, ale posiadam tzw. sklerozę :D

Zapomniałam za pierwszym razem kupić płynu do naczyń i sralnego papieru - bez tego ni rusz, a tu wolne dni. :D

Cały czas jest wilgoć na zewnątrz, mżawka. Byłam z gołą głową, bez parasola, więc miałam naturalne nawilżanie gębusi i włosów, które skręciły mi się w baranka po tym spacerze... no też dobrze. ;)

 

 

mirunia masz dziś mistrza :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

kosmostrada a takie tam zakupki w biedronce, warzywniaku i przede wszystkim w aptece. Żadnych odlewek, żadnych wizyt w rossku :P Słońce ładnie u mnie świeci, od razu się poczułem lepiej po tych zakupach.

 

detektywmonk pamiętam taką dziką jabłoń i dziką śliwę mirabelkę po których hasałem za młodu :D I oczywiście - trzepak na podwórku :mrgreen:

 

Ja wspinałem się na wiąz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!!!

 

Skoro świt było pięknie, teraz jakieś chmury przygoniło... Zaraz się ogarnę i lecę na ogródek wsadzić fasolkę, bo nie wiadomo co będzie z tą pogodą.

A tak to jestem niewyspana, ale to nie problem w weekend, najwyżej strzelę drzemkę.

Chyba z okazji 1 maja zmienię sobie pościel. ;) ( po ostatnich rewelacjach na spamowej złapałam jakiś odjazd na ogarnianie sypialni :smile: )

 

Życzę Wam miłego dnia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, jeżeli w ogóle mielibyśmy mówić o nabijaniu - to ze mnie, bo wpadłam w jakąś obsesję... Nie oceniam Cię, to jest Twoje życie.

 

JERZY62, Z okazji święta pracy uwijam się jak w ukropie... ;) Korzystam z chwili energii i latam z mopem, piorę, a fasolkę wsadzić muszę, bo będzie jak w ubiegłym roku, że za późno posiałam i były tylko kwiatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem lubię cytować Biblię. "Kto szuka, ten znajdzie". Czyli szukam nieokupionego stratą szczęścia i je znajdę. :-)

 

Na ten weekend zostaję sam w domu, niestety bez funduszy. Ale nawet balangowanie mi się znudziło. Kupiłbym jakąś nalewkę, Coca-Colę, może wypożyczył film w VOD. A tak trzeba przetrwać z tym co jest. Pograłbym w LEGO z kimś, ale mój kolega od tej gry niestety nie ma 30zł, żeby kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry weekendowo! :papa:

 

A u mnie dzisiaj słońce, słonko, słoneczko... jest miło na dworze, chociaż nie za ciepło. Byłam w samej marynarce wełnianej, nie zmarzłam. :D

Zaraz zjem obiad i idę na spacer nacieszyć się tą pogodą, posiedzieć na skwerku w słońcu i podziwiać kwitnące drzewa. Takie piękności tylko raz w roku się dzieją.

Oczy zakroplone, w środę do kontroli.

 

kosmostrada, pogoda jest "po sprawiedliwości" jak widać. Raz u Ciebie, raz u mnie słonecznie. :D

A pościel planuję jutro zmienić i wrzucić do pralki, mam wolne, na balkonie fajnie mi wyschnie. Dzisiaj wypoczynek.

 

Spokojnej niedzieli :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, A widzisz, tak Ci życzyłam tego słoneczka - mówisz masz! :smile:

U mnie znów wylazło, taki dzień w kratkę.

Cieszę się, że masz fajną niedzielę!

 

Natla_Miness, To co, plan A - film i cola? ;)

 

Mam znów herzklekot, nawet nie mogę sobie drzemki uskutecznić, a tak mi się chce spać... Łyknęłam magnez, może się uspokoi. Chyba znów muszę odstawić kawę i przejść na inkę, ale jak funkcjonować? :hide:

 

Dla tych co na kwitnące drzewa dziś nie spojrzą - moja wiśnia japońska! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w niedzielne popołudnie :D

 

kosmostrada, ta wiśnia jest piękna :great: , zresztą w ogóle wiosna zachwyca feerią barw. Właśnie wróciłam ze spaceru. Podziwiałam kwitnącą rajską jabłoń, równie cudna.

 

Dzisiaj znowu pospałam dłużej, ale widocznie organizm tego potrzebuje...

Poza obiadem niczego nie robię, odpoczywam po prostu, tak jak mirunia :D

Jutro spotkanie, więc troszkę więcej zajęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam ze wspaniałego spaceru po skwerze. Wygrzałam się na słońcu, aż mi za gorąco było w dżinsach. Marynarkę zdjęłam, ale dalej w portkach mi przygrzewało. :D

Piękne widoki wiosenne, wszystko kwitnie na maxa, przyroda buchnęła pełną parą, lada dzień będzie fioletowo-biało od bzów i biało od kwitnących kasztanów.

 

kosmostrada, piękna ta Twoja wiśnia. :105::105: Masz co podziwiać w ogródku.

 

Ja musiałam pójść na spacer, by taką wiśnię zobaczyć i pstryknąć. A ten żółty krzew to złotokap. Z bliska jest niesamowity i pachnący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, też poczytałam o tym złotokapie, że trujący. Ale podotykałam go i poniuchałam. Sporo osób go fotografowało, bo ma teraz apogeum kwitnienia. :105::105:

Przegapiłam w tym roku kwitnienie magnolii w parku. Co roku chodzimy z koleżanką ją podziwiać. :D

 

To mamy dzisiaj dzień leniwca, nawet czytać mi się nie chce. Dopiero przed snem rzucę okiem na czytadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!!!

Pozdrawiam podróżujących i stacjonarnych! ;)

I jak tam Kochani, luzujecie się? Ja siedzę w pracy, ale nie jęczę, bo jutro wolne, więc dzionek zleci.

Zaraz zrobię sobie herbatkę, choć przydałaby się kawka, bo jak zwykle jestem zamulona. :bezradny: Tak właśnie się zastanawiam, kiedy ostatni raz czułam się cały dzień w zasadzie dobrze i no nie wiem - luty, początek marca?... Tak sobie marzę o wróżce, która machnie różdżką i nagle obudzę się z rana i będę się czuła tak zwyczajnie i cały dzień będzie taki normalny...

Żeby jakoś ten dzień uprzyjemnić zaplanowałam dziś po pracy mini wyprawę rodzinną - przejechanie się nową trasą i przejazd tunelem pod Martwą Wisłą, świeżo otwarty jedyny w Polsce tunel pod wodą. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×