Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

JERZY62, Argish, praca idzie fajnie, aż sam jestem zdziwiony.

Póki co codziennie pracuję po 10-11 godzin (odliczając niepłatne przerwy) tak więc jest szansa, że coś zarobię. W domku spokój, głodny nie jestem, oby tylko tak się jak najdłużej utrzymało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, pracuję w szklarni przy kwiatkach. Prawie cały dzień (do 17-18) zbieramy amarylisy, czyli skłony i noszenie skrzynek, a potem siedzę na sortowni i przygotowuję kwiatki do zamówień (to już luz). Fizycznie daję radę, ale jest ciężko. Pogoda się popsuła a muszę zasuwać do pracy na rowerze 8 kilometrów.

 

JERZY62, oj przydałoby się :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Dopóki nie planujesz z delikwentem ilości dzieci i miejsca pochówku to naprawdę tak można się emocjami pobawić. ;)

Ale temat wesela już mam wybrany, zależnie od pory roku Zimowy Ogród (Narnia, Kraina Lodu, coś) albo Skarby Jesieni :105: I u kogo zamówić program wokalno-kabaretowy, bo jak się zrezygnuje z fotografa, kamerzysty i zespołu disco-polo, to powinno spokojnie wystarczyć na występ ulubionego aktora z serialu :105:

 

No dobra, to i tak chciałam już od dawna bez względu na to kto by miał być panem młodym :P:P:P

Co do pochówku to chciałabym zostać zasuszona na mumię :uklon:

 

A dzieci już przecież mamy! Co najmniej sto czterdzieści :mrgreen::mrgreen::mrgreen: i między innymi ze względu na nie będę się starać, żeby nie zepsuć atmosfery w pracy :mhm:

 

Z rzeczy poważnych: właśnie jestem w trakcie kampanii w Heroesach, gram barbarzyńcami przeciwko nekromantom, co jest najlepsze, bo mam gobliny i cyklopy w armii :great: Cyklopy są najlepsze w całej grze, bo to jest jedyna jednostka 6-go poziomu atakująca na odległość (rzucają głazami).

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, :papa::papa::papa: to ja kcem tulanca , halooo jako moj przyjaciel mozesz mie potulac z raz jeden? :D

 

:papa::papa::papa: , wiesz jak jest! Filip ma tu licencję na przytulanie, a ja nie lubię tłumów. No, ale dzięki za pamięć!

 

na_leśnik, jesteś gość, nie oszukujmy się! Fajnie widzieć Twoje optymistyczne wpisy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla niegdyś zatwardziałego ateistę który się związał z prawdziwą katoliczką, totalnie zabujany i mi wzdycha o tym jaka jest cudna i jak go zmienia. Ironicznie go zapytałam "do kościoła już chodzisz?" na co powiedział, że tak :roll: mam nadzieję, filip133, że Ty byś tak się dla dziewczyny nie zmieniał :-|

 

cyklopka, kocham kocham kocham Twoje wpisy :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla niegdyś zatwardziałego ateistę który się związał z prawdziwą katoliczką, totalnie zabujany i mi wzdycha o tym jaka jest cudna i jak go zmienia. Ironicznie go zapytałam "do kościoła już chodzisz?" na co powiedział, że tak

 

to się nazywa potęga miłości :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, organizm się przyzwyczaił pewnie i wewnętrzny budzik każe wstawać :pirate:

chmurka66, u mnie pogoda też nie rozpieszcza, ale wieje silny wiatr od gór, więc może przegoni te szare chmury...?

 

ja się staram zebrać do pracy, ale jakoś powoli mi to wychodzi, najchętniej zostałabym w domu... :roll:

ja już chce weekend, mam nadzieję że jakoś dotrwam :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×