Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Kochani:))))

 

Mialam koszmarna noc, snil mi sie ten wyjazd przyjaciolki , to ze poszlam do niej do sklepu i byla tam juz inna osoba , ze siedzialam i plakalam w domu bo czulam sie calkiem sama bez niej....

Obudzily mnie te sny i dostalam lękow , nerwow i na to wszystko nad ranem sie poryczalam.

Musialam wziac hydre bo nie moglam sie uspokoic. Nawet dumalam nad afobamem ale jakos mi ten stan minal .

Nie dotarlam na terapie zlapala mnie w drodze taka burza z e musialam przeczekac ja w galerii :bezradny::bezradny:

 

jasaw, Kochana ja tez dzis rozbita :********* moze to ta pogoda?

 

acherontia-styx fajne butki , bardzo takie kiedys lubilam:)

 

Teraz wrocilam ze sklepu i zjem sobie truskawek na poprawe humoru a pozniej id e pocwiczyc na endorfinki. Chcialam na kije isc ale jest tak duszno ze ubranie sie do mnie lepi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ekipa!

 

Acherontia-styx, fajne buty, naprawdę, chętnie bym założyła.

 

Mirunia, ja dłubię w migdałkach szpatułką do manicure, ale raz, że po tylu anginach i tak mam dziury na wylot, a dwa, że nigdy specjalnie normalna w tych sprawach nie byłam :P

 

Dzwonił do mnie kolega, chce się umówić :shock: Powiedziałam, że się namyślę :bezradny: Jakby tu zrobić, żeby był wilk syty i owca cała, tj. ani nie odepchnąć, ani nie zrobić za dużej nadziei :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani!

 

Zaraz wychodzę na tego klasowego grilla, choc jak większośc z Was ledwo nogą ciągam. Ale się nie wywinę. Dziś w pracy głowa opadła mi na biurko, takie zamulenie miałam... :shock: Rano chłodek, potem jak szłam do pracy fajnie było, teraz duchota i chmurzyska.

Odebrałam z rańca swoje wyniki - wątroba ma się dobrze, cukier nie najgorzej, cholesterol jak zwykle jakiś kosmiczny... :bezradny:

 

acherontia-styx, butki sexi... :great:

 

jasaw, platek rozy,Kochane trzymajcie się, może jutro to ciśnienie się uspokoi i jakoś odetchniemy.

 

cyklopka, jeśli masz ochotę, po prostu idź na spotkanie, nie kombinuj za bardzo. W końcu nie pyta Cię ile dzieci będziecie mieli... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim :***

Odebrałam wczoraj orzeczenie o niepełnosprawności, dostałam stopień umiarkowany i całkowita niezdolność do pracy.

We wtorek mam do odebrania paczke żywnościową z mopsu.

Samopoczucie mam średnie.

platek rozy, Kamilko którego masz komisje?

kosmostrada, Udanego grilla :)

cyklopka, Jak chłopak Ci sie nie podoba to lepiej od razu powiedziec że z randki nici

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Slonce :********* to fajnego grilla zycze :)

 

Ahma, :********* mamw polowie czerwca ale nie spodziewam sie za wiele , kazali Ci z Mops papiery poskladac to poskladalam.

 

JERZY1962, Heyyyyy :**********

U mnie sie pochmuralo , ja pocwiczylam a teraz poczytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jestem z powrotem, jeszcze z psem w parku byłam, na wieczór przyjemnie się zrobiło.

Moje przemyślenia co do dużych spotkań towarzyskich - jest to fajne i potrzebne, ale strasznie dużo to energii ze mnie wysysa, jak już uda mi się dotrzec. Tak dużo wrażeń w ostatnich dniach... Jestem tak wypompowana, że zbieram siły, żeby pójśc się umyc...

Myślę, że w czwartek będę leżec do góry kołami, czytac, pic kawę, palic fajki, jeśli pogoda pozwoli na ogródku. Nie mogę się doczekac. Tylko przetrwac jutrzejszy dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, jesteś naprawdę dzielna :great: Ja, mimo ogólnie, niezłego samopoczucia, aż tak aktywna nie jestem, a Ty, super :brawo:

 

Ja dzisiaj pokonałam swój mały lęk-samodzielne wyjście z pieskiem. I też mi się udało. Byłam spokojna, bo naprawdę bardzo chciałam wyprowadzić Czikunia na dwór, tym bardziej, że Mąż wróci za ok.godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Dziękuję za dobre słowo. :uklon: Każde lepsze samopoczucie wykorzystuję (mimo czasami strasznej lichoty fizycznej), podejmuję wyzwanie, bo nie wiem, co będzie jutro, czy w ogóle wyjdę z domu. Życie ma się tylko jedno... :bezradny:

Kochana a Ty dziś też piękny sukces - wyszłaś z futrzakiem, a pamiętam jak pisałaś , jakie masz z tym związane obawy. :brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, Hej!!! Jesteś już nastawiony na długi weekend, czy się nie ekscytujesz? ;)

 

Pożeram jakieś pieruńsko słodkie orzeszki w czekoladzie i skorupce ( była dziś w biedrze promocja na niektóre słodycze ;) ) na poczet moich lepszych wyników cukru i kombinuję, jak tu pójśc spac. Jestem tak zmęczona, że nie mam siły na zaśnięcie. :D

Może spróbuję zabrac się za książkę i śpika złapię.

Ło matko, już się zasłodziłam, po kilku już mnie mdli... :hide: Muszę iśc się napic wody.

 

cyklopka, Nic nie pisałaś, jak Twoje wyniki, jeśli ja już mam, to Ty też, bo wcześniej robiłaś badania. Wszystko ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Nic nie pisałaś, jak Twoje wyniki, jeśli ja już mam, to Ty też, bo wcześniej robiłaś badania. Wszystko ok?

Chyba pisałam, morfologia: wszystkie parametry w normie, więc nie wiem, jaki z tego morał. Psychiatrze pokażę, skoro chciała.

A na wyniki nietolerancji czekam, na razie nic nie pisali, to może dobrze, badają. Bo jak próbka była zła to pisali rychlej :mhm:

 

Troszkę straciłam na wadze, ale chory kotek jeszcze bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×