Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej , hej!!!

 

Ale piękna pogoda! Cieplutko, słonecznie, no bajka. Niestety nie skorzystam, bo zaraz zbieram się do kosmetyczki - jadę samochodem, bo po oczyszczaniu wiadomo jak się wygląda i nie chcę tak paradowac po mieście. Trochę mnie mdli i boli mnie głowa, wiadomo, ale muszę się trochę na wiosnę doprowadzic do ładu. A jutro do dentysty... Latam jak kot z pęcherzem cały miesiąc. Musiałam sobie rozpisac, żeby się nie pogubic.

Jeszcze jutro przetrwac i z górki do weekendu!

 

Mój kolega z pracy kupił swojej babci na urodziny dwie wielkie role folii bąbelkowej, bo babcia lubi sobie popstrykac ku odprężeniu. :D

 

Popiszcie coś, żebym miała co poczytac wieczorkiem... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no bo ja dzisiaj w pracy, powtarzam sobie "nass kli-jęt nass pan-n!", "nass kli-jęt nass pan-n!", a po prostu kiedyś tego klienta wezmę i uduszę. Bo on myśli, że ja nie mam nic innego do roboty, tylko uczyć się na pamięć jego podręcznika i wymyślać mu zadania, układać testy, a ja mam trzy sprawdziany w ten weekend i spotkanie z kolegami między ww. sprawdzianami, a zależy mi, żeby się do jednego kolegi chociaż raz uśmiechnąć :105:

 

Zaraz zacznę biegać w kółko po pokoju albo coś.

 

I dalej się gniewam na psychiatrę, bo się nie zapytała o badania dla mnie. Nie będę się napraszać, odkładam kasę na pakiet w prywatnym centrum diagnostyki :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" Rutinoskorwin profilaktycznie przy pierwszych objawach lewactwa " . Ooo widzisz ja stary liberal mam podobnie , ale przy pierwszych objawach prawactwa . Nie znam bardziej slepej i nienawistnej ideologii niz prawicowa . Szkoda Monika bo wydawalas sie byc fajna dziewczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest akurat żałosne, jak się robi takie założenia, że skoro ktoś się interesuje tym czy tamtym, albo ma poczucie humoru, to *pewnie* ma też takie a nie inne przekonania. A jak się okazuje, że nie ma, to foszek i rozczarowanko.

 

Jeśli nie jestem w twoich oczach *fajna*, to bardzo mi z tego powodu wszystko jedno :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, dla mnie na tym forum, czyjeś poglądy polityczne są sprawą marginalną. Nie to jest istotą moich sympatii, czy antypatii. Liczy się całokształt.

 

acherontia-styx, No cóż, jest to normalne, że się stresujesz. Wyjścia nie ma, trzeba iśc, a jesteś z "branży", więc na pewno wybrałaś dobrego specjalistę. Grunt byc w dobrych rękach.

 

A ja krążę z czerwoną gębą po chałupie, ale świeża i gładka. ;) Mam nadzieję, że do jutra będę wyglądac bardziej wyjściowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że mam rutinoskorvin w podpisie to raczej taki humor farmaceutyczny, bo całkiem możliwe, że na Korwina już nie zagłosuję.

I domyślam się, że szukasz fajnych antyklerykalnych koleżanek, ale to nie pod tym adresem :twisted:

 

A kiedyś mój były się oburzył, jak zobaczył, że moja bdb koleżanka lajkuje jakichś lewicowych polityków, bo myślał, że skoro ona jest takim śmieszkiem i chicholkiem, to musi być korwinistką i jej wygarnął :pirate:

 

Ale powiem, że fejsbuk mi dzisiaj humor poprawił :angel:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Voy75,

Baba w mitologii słowiańskiej – często z określeniem Jędza, Jaga – istota nadprzyrodzona, potworna, złośliwa, szkodząca ludziom – Baba Jaga

Baba (bogini) – bogini w mitologii sumeryjskiej

4 miejscowości w Polsce:

Baba – osada w woj. kujawsko-pomorskim, w pow. mogileńskim, w gminie Mogilno

Baba – osada leśna w woj. kujawsko-pomorskim, w pow. mogileńskim, w gminie Mogilno

Baba – wieś w woj. kujawsko-pomorskim, w pow. rypińskim, w gminie Skrwilno

Baba – wieś w woj. mazowieckim, w pow. ostrołęckim, w gminie Łyse

Baba – wieś w woj. wielkopolskim, w pow. średzkim, w gminie Krzykosy

 

4 cieki w Polsce:

Baba – potok, dopływ Czerwonej, na Pobrzeżu Koszalińskim

Baba – struga, dopływ Klaskawskiej Strugi

Baba – rzeka, dopływ Sztoły, okresowo płynąca przez Olkusz i Bukowno

Baba – struga, dopływ Warty

2 cieki na świecie:

Baba – rzeka, dopływ Ghelinţa Mare w Rumunii

Baba – rzeka, dopływ Putny w Rumunii

 

Baba (góra), inaczej Kanasiówka – góra w Beskidzie Niskim

Baba (góry) – pasmo górskie w południowej Macedonii

Baba – przylądek w Turcji

pelikan baba (Pelecanus onocrotalus)

baba - kafar

akuszerka – również "babka"

rodzaj ciasta drożdżowego

Stara Baba - staw w Poznaniu

Osiedle Baba w Pradze – modernistyczne osiedle w Pradze

Baba (tytuł) - w hindi znaczy Ojciec i jest często stosowanym tytułem w Indiach. Również w złożeniach np. Babadźi

Baba Mihaly - tłumacz, dziennikarz i publicysta węgierski

Jaroslav Bába – czeski lekkoatleta, skoczek wzwyż

baba ghanoush – bliskowschodnia pasta z bakłażana

 

Jak widac "baby" z Twojego slownika w ogole w pojeciach nie ma .Wiec uscislij o jakaż to "babe" Ci chodzi :lol::lol::lol::lol:

 

Witajcie moje Kochane! :*********

Nie tak dawno wrocilam od kolezanki kosmetyczki.

Bylam tez wyznaczyc sobie termin na zabiegi i mam je o 1 lipca --- niestety.

Jutro wizyta u ginki i juz mam stresa. mam chyba syndrom "bialego kitla" :D nie znosze wizyt u lekarzy .

 

Wyplumkanam , wypachnionam a teraz herbata , ksiazka i tv :)

 

Dobranoc Wszystkim :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam właśnie dylemat, czy odkładać gotówkę na badania, o których marzę już od dłuższego czasu, a jest jakaś oferta specjalna do końca miesiąca, czy znowu jechać po dżinsy do Lidla :angel:

 

Przed wyjściem do pracy po prosiłam tatę, żeby mi zrobił parę zdjęć koło domu. Jak wróciłam od bardzo męczącego klienta to znalazłam na aparacie zdjęcia kolegów ze zlotu sprzed dwóch lat i wrzuciłam na grupę, plus moje foto i jak to mówią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, ja butów nawet szukać nie zaczęłam, bo do końca jeszcze nie wiem, jakie chcę. Sensownych półbutów nie mam, ani żadnych eleganckich, w których się da bezboleśnie chodzić.

 

Ale mam zajefajne czerwone szpilki kupione rok czy dwa lata temu, mierzyłam je wczoraj i powiem, że od kiedy tańczę i ćwiczę stanie na palcach, to i w szpilkach się czuję nieporównywalnie stabilniej. Tylko gdzie w nich chodzić, żeby całkowicie nie zdołować niskich koleżanek i średniego wzrostu kolegów? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, no nie wiem... :? Tych , co ja spotykałam, to kręciła taka wysoka laska, bardziej niż tych wysokich czasami...

Czy Ty się aby czaisz na tej boyfriendy z Lidla? Bo ja nawet bym się połakomiła na te z dziurami, bo cena jest kusząca. A w razie jakby źle leżały, to można oddac. Te co sobie też po taniości kupiłam, to są takie klasyczne...

Hmm, do jakiego wieku można nosic spodnie z dziurami? :zonk::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszki i chicholki glosuja na Korwina ? O_O No ale skoro masz takie kolezanki to jeszcze jest nadzieja :P Ja polowicznie w koncu Korwina popieram bom wolnorynkowiec , ale jak widze chociazby jak on widzi role kobiety w spoleczenstwie i rodzinie to mi sie nie chce na niego glosowac nawet na zasadzie mniejszego zla .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, chyba tak, coś sobie kupię, albo spodnie, albo tunikę albo coś. Jest to jakiś sposób, żeby wcześniej wstać, bo potem mam dużo nauki.

 

Voy75, no ja tam mam znajomych różnych, natomiast problem jest wtedy, jak ktoś oczekuje ode mnie takich samych poglądów jak on/a sam/a ma.

A w ogóle to ja konserwatywno-liberalna byłam tylko do zeszłego tygodnia. Teraz popieram spisek koncernów farmaceutycznych z reptilianami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×