Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Argish, ja też już powoli mam dość, a zwłaszcza po tym jak nie dostałam etatu na jednym oddziale, bo ktoś "życzliwy" naopowiadał czegoś na mój temat. Dobrze, że mam na tyle ludzką i na prawdę w porządku naczelną, że po prostu zaproponowała w zamian inny oddział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, no tu akurat masz rację, bo ja sama wybierając studia rozważałam też ratownictwo medyczne, ale wybrałam pielęgniarstwo ze względu na większe możliwości jeśli chodzi pracę. A nie myślałaś o przekwalifikowaniu się? Bo coś chyba kiedyś wspominałaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, nie miałam na myśli konkretnie pielęgniarstwa mówiąc o przekwalifikowaniu się.

Bardziej właśnie mi chodziło o cokolwiek po czym masz u siebie jakieś możliwości ;)

technik farmacji też fajny kierunek, ale w moim regionie totalnie bez perspektyw na pracę. Wiem, że w innych jest pod tym względem podobno lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry moi drodzy!

Dla każdego wielki czekoladowy Mikołaj!!! :D

Kasieńka, Jerzyk - mikołajowe przytulasy!

 

Buro, buro, i jeszcze raz buro. Mogłoby chociaż śnieżkiem sypnąc... Ale mam radośc z mojej ptasiej stołówki na ogródku, okupuje ją banda wróblich łobuzów i sikorki. Jeszcze nie ma innych ptaszków, widocznie przylatują do miasta, gdy już jest srogi mróz. Biorę wtedy atlas ptaków, żeby sprawdzic, kto mnie w tym roku odwiedził. ;)

Zaraz wychodzimy z psem i po zakupy, kawał drogi na piechtę, bo samochód u mechanika, więc idziemy rodzinnie, cobym sama nie tachała.

Chciałam się pochwalic, jaki sweterek sobie dziś w lumpku kupiłam, od razu pomyślałam gdzie jest platek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×