Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ferdynand k, nie mam gg, a maila właśnie zmieniam, bo mam darmowe gówno i mam już dośc przebijania się przez pierdyliard reklam i powiadomień. Dzisiaj się już wkurzyłam, jak nie mogłam się dokopac do maila od lekarza. Wal na pw.

 

 

Żegnam się ciepło, jutro wrócę, nie zasmucę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, mnie to ładnych parę lat od szkoły/studiów zajęło, zanim znowu zaczęłam odczuwać przyjemność z czytania książek ;)

 

Co to za chodzenie spać, dopiero weszłam. Chciałam coś jeszcze popisać na kompie do pracy/szkoły, ale nie mogę się skupić jak jest balkon otwarty i telewizor. W ogóle się dzisiaj czuje, jakby mnie ktoś kopnął. Znowu zalałam łazienkę, bo mi było chłodno i napuściłam sobie wody do wanny. To była moja ostatnia kąpiel w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Wam... niezbyt czesto tu zagladam jeszcze mniej pisze bo czasem poczytam co u Was i uciekam... u mnie bez wiekszych zmian raz lepiej raz gorzej.. caly czas na 10 mg elicea ale bywa tak ze nic nie biore bo albo nie mam albo cos i tak o... wczoraj bylam na jesiennych zakupkach bo ciagle mi zimno... kupilam pare rzeczy ale znalezc cos co by mi sie podobalo na jesien to nie lada wyzwanie... jutro rano lece do fryzjera na " metamotfoze" cgce mi sciagnac ten kolor bo mam czarne i mowil ze za ciemne plus farbowanie i strzyzenie... zobaczymy co wyczaruje tylko jak ja wysiedze te 3 lub 4 godziny? oby mnie lek nie zlapal bo kicha straszna bedzie:/ pozdrawiam Was serdecznie i sle buziaki:* nie zjadajcie sie:*;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy duza miednica rozwiazalaby problem?

Nie, bo ani to gdzie postawić, ani którędy wodę spuścić. W ogóle to co mam zwykle do dyspozycji to jest "wanna" wielkości dużej miednicy z mało przepustowym odpływem. Oczywiście jak wyleję wodę, to się wszystkim wydaje, że nagle mają prawo mi wchodzić do łazienki. Jeszcze sąsiad walił do drzwi, bo mu kapało. I chyba z zemsty włożył nam do skrzynki torebkę po chlebie.

 

No to ja więcej w tym budynku wody nie naleję.

 

Chciałabym kiedyś mieć prawdziwą wannę :cry:

 

O, za taki dizajn bym się dała posolić.

http://reddoornyc.com/the-inspiring-beige-bathroom-in-the-large-space/amazing-beige-bathroom-design-ideas-with-tub-also-toilet-as-well-as-wall-mirror-and-washstand/

Jedna ładniejsza od drugiej.

 

-- 16 wrz 2014, 21:26 --

 

chocovanilla, hej, wrzuć focię jak będziesz zrobiona :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie obiecuje ze wrzuce ale zobaczymy:) przemysle to...

zaraz zmykam spac zeby rano wstac... na 7:30 mala musze do przedszkola wyszykowac a nie byla 4 dni i nie wiem czy nie bedzie oporow z jej strony:/ chyba gorzej znosze to przedszkole od niej... 3 lata caly czas z nia a teraz taka pustka:/ ale co tam kiedys trzeba wkoncu zawsze ze mna nie bedzie... tak mi sie marzy drugie dziecko a tu nerwica i padaczka:/ powinnam pojsc do neurologa, zrobic badania, moze juz by sie zaczelo odstawiac leki ale nie chce sie klasc do szpitala:( ajjj gdyby dalo sie bez szpitala... marzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×