Skocz do zawartości
Nerwica.com

Grupa wsparcia w Krakowie


James Blond

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :-)!

To mój pierwszy post na tym forum, chociaż wchodzę tutaj od kilku lat. Moją największą motywacją do założenia konta jest próba stworzenia grupy wsparcia w Krakowie. Czy ktoś z Was ma podobne plany? Czekam na konkretne info.

Serdecznie pozdrawiam,

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, chodzi o grupę wsparcia w dosłownym tego słowa znaczeniu,czy może o zebranie ekipy na wspólne wypady ?

Sam kiedyś szukałem takiej grupy działającej w Krakowie, ale nie znalazłem, więc jak najbardziej jestem zinteresowany.

 

Polecam wolontariaty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ale na tę chwilę nie funkcjonuje- Szlachetna Paczka. Naprawdę polecam, ale to na październik/listopad. Poza tym w Krakowie na pewno są inne wolontariaty. Musisz dużo załatwiać i organizować, nie potrzebujesz żadnych kwalifikacji i spotykasz niesamowitych ludzi. Pomaga przełamywać nieśmiałość, lęk i taki hm, zastój w życiu. Jesteś automatycznie bardziej energiczny. Naprawdę fajna sprawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi bardzo zachęcająco, ale chyba potrzebowałbym osoby, która by mnie wprowadziła w takie środowisko. Z tego co piszesz wynika, że taki wolontariat pomógłby mi przełamać nieprzyjemne odczucia i stany, których obecnie doświadczam.

Czy jest tu ktoś, kto ma w chwili obecnej kontakt z tego typu aktywnością ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×