Skocz do zawartości
Nerwica.com

jestem skrzywiony


mrau

Rekomendowane odpowiedzi

w moim umysle panuje zal i nienawisc; mam czesto gwaltowne mysli, ktore obracaja sie wokol niekonczacych sie tortur ludzi, ktorzy ten gniew we mnie wywolali; nie chce ich smierci, bo wtedy skonczy sie ich bol; nie radze sobie z tym, wiem tylko, ze ma to zwiazek z moimi potrzebami towarzyskimi, emocjonalnymi, seksualnymi;

chce sie ich pozbyc; krotkie pytanie: czy jesli lekarz potwierdzi, ze mam tendencje do agresji, moze mi pomoc sie wykastrowac i chemicznie 'schlodzic' emocje? nie chce tabletek obnizajacych testosteron, bo te juz mam, to nie jest w zdrowych dawkach skuteczne; nie chce terapii i dlugiego gadania o glupotach, bo to zbedne i z doswiadczenia wiem, ze nie pomaga; szukam legalnego wyciecia jader i, jesli to mozliwe, penisa, bo jest tez symbolem mojej obcosci, a przez to nienawisci;

osoby przejete moim zdrowiem (np. ukladem kostnym) po usunieciu testosteronu prosze o zajecie sie wlasnym zyciem, dziekuje;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie potrafie wymienic osoby, ktora nigdy nie wywolala we mnie tego uczucia; najczesciej osoby stale wystepujace w moim otoczeniu (np. w pracy), ogolnie kobiety albo ogolnie mezczyzni o tradycyjnym podejsciu do rol plciowych(szczegolnie jak probuja to na mnie wymuszac); wyjatkiem jest moja druga polowka, ktora nie wywoluje tak silnych negatywnych emocji, znacznie mniej skonkretyzowane i o wiele rzadziej; negatywnych emocji w jej kierunku(i tylko w jej kierunku) po ochlonieciu zawsze zaluje; agresja zawsze ogranicza sie do mysli lub slow, 1 raz w zyciu nie zdolalem sie powstrzymac, ale nic zlego z tego nie wyniklo;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka dobra rada. Ignoruj zachowania niektórych ludzi. Ile masz lat? Pewnie ponad 20. Nie wszyscy mogą być Twoimi przyjaciółmi. Nie wszystkich musisz aprobować. Ale tolerować tak. Każdy ma różne odchyły, bo każdy miał niejednakowe dzieciństwo. Jeżeli emocje w Tobie wzbierają się, to weź wdech odlicz do 3 i wypuść. Poza tym, medytuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×