Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wybory 2014


sheldon20

wybory 2014  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. wybory 2014

    • Platforma Obywatelska
      2
    • Prawo i Sprawiedliwość
      8
    • Sojusz Lewicy Demokratycznej
      3
    • Polskie Stronnictwo Ludowe
      0
    • Twój Ruch
      3
    • Solidarna Polska
      1
    • Polska Razem
      1
    • Nowa Prawica
      7
    • inna partia
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się ze zdaniem Ziemkiewicza, że Tusk i Kaczyński to awers i rewers, ale jednak ta sama moneta. A niestety wiadomo, że to będzie walka pomiędzy Pisem a PO. Dlatego można zagłosować np. na Kongres Nowej Prawicy, co by Korwinowi przykro nie było, że ma tak małe poparcie ;) Przynajmniej w przeciwieństwie do swoich przeciwników od lat mówi to samo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatniogłosowałem na platformę -miałem nadzieje ze co się zmieni...

Teraz wiem ze na wybory już nie pójdę-politycy to świnie,ścierwojady i złodzieje :twisted: :twisted:

Pieprzeni aferzyści -wszyscy bez wyjątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na kogo głosować. Na Sojusz Lewicy Demokratycznej nie zagłosuję bo mają korzenie w PRLu no i jak ostatnio zostali wybrani to zadali cios w plecy i prowadzili politykę neoliberalną zamiast lewicowej. PiS i PO, jeszcze więcej neoliberalizmu. Jeszcze więcej eksterminacji przez bezrobocie bez zasiłków.

 

Z Korwina się wyleczyłem jak pracowałem i się zorientowałem że pracodawcy idą po najmniejszej linii oporu jeśli chodzi o prawa pracowników i płace, więc nie potrzebują więcej wolności tylko pilnowania by nie wyzyskiwali i nie narażali zdrowia i życia pracowników.

 

Szczerze mówiąc to mam to gdzieś. Planuję zagłosować nogami. Dla tego kraju już po prostu nie ma nadziei. Bo w końcu zrozumiałem, że ci politycy naprawdę są odzwierciedleniem tego jacy ludzie tu żyją. Polska jest krajem Azjatyckim tak jak Rosja. Ja uciekam na Północ, do Europy.

 

No fakt. Tylko w telewizji go za bardzo nie chcą pokazywać. Ciekawe dlaczego...

Jak palnie jakąś głupotę, to od razu go pokazują.

Polacy lubią żyć urojeniem że nie są narodem Azjatyckim. Korwin jest zbyt Azjatycki nawet jak dla nich. Zresztą problem z Korwinem jest taki, że on zwykle gada głupoty. Tylko nie zawsze ta głupota nadaje się na rozrywkę dla gawiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow, tu nie chodzi o kwestię wolności pracodawców, tylko o to, że w obecnej sytuacji oni mogą sobie pozwolić na takie traktowanie ludzi. To jest błędne koło. Ludzie nie mają pracy, dlatego godzą się na harówkę za nędzne stawki w nędznych warunkach. A pracodawcy to wykorzystują i wolą zatrudnić gorszego, ale tańszego pracownika. Teraz unia oburza się na Camerona za to, co powiedział na temat imigrantów (pomijając fakt, że jemu chodziło o ludzi siedzących na zasiłkach), ale wyobraźmy sobie, że za x lat Ukraina przystępuje do UE i jej mieszkańcy zaczynają do nas masowo zjeżdżać w poszukiwaniu pracy. Jak myślisz kogo wybiorą pracodawcy? Dobrego pracownika z Polski czy równie dobrego lub gorszego, ale znacznie tańszego pracownika z Ukrainy? No ale może się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×