Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nagle zamilkł (odszedł?) :-(


Rekomendowane odpowiedzi

niezapominajkaania, jak facet po 30 mowi, ze sie zwiazek ukrya to znaczy ze jestes dla niego tylko zapchaj dziura. Facetowi ktoremu zalezy to przedstawia rodzinie i znajomym. Na fb nie pisz, nie upokarzaj sie. Wywal go z fb, z gg, z telefonu itd. Zapomnij o nim i badz szczesliwa. A tak w ogole, to moze zona miala racje ze sie go pozbyla i wcale nie musialo byc jak on mowi, moze latal za babami(sam napisalas ze raczej kobieciarz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanow sie dlaczego? Moze wolisz pomagac innym zeby nie przygladac sie wlasnym problemom?

a może w ten sposób chce zyskać szacunek, akceptację, ciepłe uczucia innych, zasłużyć sobie na nie..

 

Wydaje mi się, ze w związku z nim tak właśnie robiłam- wcześniej nie. A pomogłam mu po prostu, bo widziałam, że facet ma problemy, że go coś boli, ze zaczyna pić. Zaczął mi się zwierzać, nie chciałam uciekać i go tak zostawiać, a później wszystko potoczyło się samo. On był w domu ze strony żony przyzwyczajony do systemu kar i nagród- ona tak go traktowała, ja przy nim zaczęłam się zachowywać podobnie! Nie wiem, czy on tego mechanizmu we mnie nie wyzwolił ciągłymi oczekiwaniami, pouczeniami, gdy zrobiłam coś nie tak, jak on chce w kwestii ukrywania naszego związku. Gdy postępowałam wedle jego myśli stawał się czulszy w stosunku do mnie. Nigdy wcześniej takie coś mnie nie spotkało w relacjach z nikim. Później on sam zapowiedział, ze będzie inicjował nasze spotkania, bo ja postępuję zbyt nieodpowiedzialnie, że on weźmie wszystko na siebie (tak się stało na kilka dni przed rozstaniem).

 

-- 18 sty 2014, 19:24 --

 

niezapominajkaania, jak facet po 30 mowi, ze sie zwiazek ukrya to znaczy ze jestes dla niego tylko zapchaj dziura. Facetowi ktoremu zalezy to przedstawia rodzinie i znajomym. Na fb nie pisz, nie upokarzaj sie. Wywal go z fb, z gg, z telefonu itd. Zapomnij o nim i badz szczesliwa. A tak w ogole, to moze zona miala racje ze sie go pozbyla i wcale nie musialo byc jak on mowi, moze latal za babami(sam napisalas ze raczej kobieciarz).

 

W sumie, to on wystąpił o rozwód, ona go ponoć prosiła i mówił, że wtedy po raz pierwszy czuł przewagę nad nią, gdy widział strach w jej oczach. Z tego, co wiem- odnośnie kobiet, to pod koniec małżeństwa ukarał żonę... zdradą z jej bliską koleżanką! Za to, ze żona miała bliskiego kolegę (nie kochanka). Mówił także, że tak nigdy jej nie zdradził, ale owszem, były kobiety, ale on jej wcześniej z nimi nie zdradzał. Po rozwodzie natomiast już nie próżnował, wciąż miał jakieś romanse, gdy w delegację wyjeżdzał i kilka prób związków, które kończył- z winy tych kobiet- jak mówił, że nie warte były miłosci, ze kłamały, że w ogóle złe były. Teraz widzę co innego, że to nie on był ofiarą złych kobiet, a to raczej on jest typem faceta bawiącego się uczuciamiu, choć zawsze podkreślał, ze brzydzi się takim typem mężczyzn! Pewnie zaprzecza sam sobie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy postępowałam wedle jego myśli stawał się czulszy w stosunku do mnie.

To sie chyba nazywa tresura?

 

czuł przewagę nad nią, gdy widział strach w jej oczach.

No i chcac poczuc jeszcze raz tak piekne uczucie porzucil ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy postępowałam wedle jego myśli stawał się czulszy w stosunku do mnie.

To sie chyba nazywa tresura?

Tak, wydawać mi się zaczynało, ze on powoli zabiera się za taką subtelną i cichą tresurę. To się zaczęło ujawniać na jakieś 3 dni przed rozstaniem, ale nie zdążyłam z nim wtedy o tym pogadać, choć miałam ochotę i planowałam to w najbliższym czasie, ale zwiał, drań!

 

-- 23 sty 2014, 17:13 --

 

Dziekuję wszystkim za rady i pomoc. Dowiedziałam się wreszcie, co jest grane, ale nie od niego. Postanowił walczyć o swoją żonę, prosić ją o drugą szansę. Nigdy nie życzyłam nikomu źle, ale zrobię ten wyjątek tym razem i życzę mu, zeby się nie udało- właśnie za to tchórzostwo względem mnie! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×