Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lord Cappuccino

[NABÓR] Konkurs Mister Forum 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z tradycją naszego forum ogłaszam tegoroczny nabór do konkursu, którego celem jest wyłonić Mistera forum 2014.

Regulamin Konkursu:

a) Każda osoba zainteresowana wzięciem udziału w konkursie Mister forum 2014 powinna zgłosić swoją kandydaturę w tym temacie.

b) Post ze zgłoszeniem powinien zawierać minmum dwa, a maksymalnie trzy zdjęcia przedstawiające kandydata.

c) Kandydaturę należy zgłosić najpóźniej 31.01.2014 (piątek), do godz. 23:59.

d) Ze względu na to, że maks. ilość opcji w ankiecie jest odgórnie ograniczona do 25 - tyleż maksymalnie kandydatur płci męskiej zostanie uwzględnionych w konkursie.

e) Ankieta umożliwiająca anonimowe oddanie głosu na kandydata zostanie utworzona gdy liczba zgłoszonych kandydatów osiągnie 25, lub gdy minie wyznaczony czas zgłaszania kandydatur (31.01.2014).

f) Nagroda:

- za uzyskanie pierwszego miejsca specjalna ranga pod nickiem: Mister Forum

- za uzyskanie drugiego miejsca specjalna ranga pod nickiem: II Mister Forum

- za uzyskanie trzeciego miejsca specjalna ranga pod nickiem: III Mister Forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nawet jakbym się zgłosił sam na ten konkurs, to mialbym 50% szans, że wygram :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość SmutnaTęcza

Ja już mam kilku kandydatów i najchętniej zagłosowałabym na nich wszystkich. 8)

Edytowane przez SmutnaTęcza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
OCB tu ludzie kogoś zgłaszają czy sami sie zgłaszaja;p

sami. Możesz kogoś zaproponować ale nie wiem czy jest sens bo ta osoba i tak musi chcieć przecież.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Watpie by uzbierac nawet 5 kandydatów , biorąc pod uwage ze to forum dla ludzi których wiekszosć nie jest zbyt pewna siebie. Lepiej by zrobić elminacje. wstawic po 1 zdjeciu i niech panie wybiorą np 10 do kolejnej rundy wtedy wstawia ewentualne kolejne 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Watpie by uzbierac nawet 5 kandydatów , biorąc pod uwage ze to forum dla ludzi których wiekszosć nie jest zbyt pewna siebie. Lepiej by zrobić elminacje. wstawic po 1 zdjeciu i niech panie wybiorą np 10 do kolejnej rundy wtedy wstawia ewentualne kolejne 2 :)

pewien pomysł poddałam w wątku na Miss Forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.