Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam Wszystkich :)


Servitor

Rekomendowane odpowiedzi

DzieńdobryWieczór

 

Jako nowy na tym forum chciałbym się przywitać jak należy :) :uklon:

 

Mam na imię Krzysiek mam 25 lat i ( prawdopodobnie) mam nerwicę.

 

Wszystko zaczęło się w listopadzie podczas treningu doszło u mnie do Tachykardii ( początkowo myślałem że doszło u mnie do przewodnienia bo przez cały dzień wypiłem koło 5l płynów) Serce zwariowało zawroty głowy mdłości itp

A potem... cóż tydzień czułem się strasznie słabo a równy tydzień później uderzenia gorąca serce odstawiło kabaret 170/90-120 ledwo doszedłem na SOR do szpitala... przeleżałem nockę i wyniki ok... moja reakcja " No bez jaj :bezradny: "

kolejne 3 tyg to było piekło... ciągłe leżenie w łóżku nudności mało jedzenia ( bo widok talerza powodował napad nudności ) ogólnie brak apetytu... ciągła ospałość nocne poty/koszmary itp

Tragedii dopełniał fakt że jestem studentem i każdy dzień to duże zaległości...

 

około 18 grudnia kupiłem sobie zestaw Witamin mały % objawów zniknął część uległa zmniejszeniu... i gdy już myślałem że znalazłem przyczynę osłabienie i uczucie otępienia postępowało.

 

Kolejne badania : Wszystko ok ( stłuszczenie wątroby + strasznie niski cholesterol )

 

I o ile wszystko mogę znieść to to uczenie " oszołomienia/otępienia/ospałości ) sam nie wiem jak to nazwać... nie pozwala mi normalnie żyć.

( najgorsze że około 1h po przebudzeniu jest ok a potem się zaczyna... do tego wydaje mi się że moje dłonie a może i cało ciało " drży" mam problemy z poruszaniem wydaje mi się że mam lekkie zaburzenia przestrzeni szumy w uszach ( albo uczucie zatkanego ucha ciśnienie zazwyczaj 136/83= i puls od 73/95 )

łykam już chyba każdy możliwy suplement i od tranu przez witaminy na żelazie i magnezie kończąc i nic... Lekarz mówi że to nerwica ( ja twierdziłem że to objaw grzybica/Pasożyty i już dają objawy na układ nerwowy)

 

 

Sesja za pasem a ja się męczę.. :(

 

Tym optymistycznym tekstem witam wszystkich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×