Skocz do zawartości
Nerwica.com

Straszny lęk i problemy....


insolintje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od paru miesięcy leczę się na depresję i na lęki. Na początku grudnia lekarz przepisał mi Valdoxan i Risperidon. Wiadomo na początku czułem się strasznie przez 2-3 dni ale to ustąpiło i przez 1.5 miesiąca czułem się super. Nadszedł dziwny czas kiedy (NAPRAWDE ZAPOMNIAŁEM przez 3 dni brać leki - nie wiem czy tak dobrze się czułem, że nie brałem czy poprostu wyleciało mi to z głowy) Ale nic się nie działo...i pewnego dnia zrobiłem coś głupiego co nie daje mi spokoju i nie mogę powiedzieć co bo mi poprostu wstyd. Lęk powiększył się kilkakrotnie, od niedzieli zacząłem znów brać wszystko jak brałem. Nie mogę wytrzymać w pracy, non stop sobie przypominam źródło lęku i nie daje mi to spokoju. Po pracy non stop śpie, patrze w sufit i jak tylko sobie przypomnę to o drazu zaczyna mnie żołądek boleć...Z nikim nie rozmawiam o tym, bo się wstydzę. JEST STRASZNIE i nie daję sobię rady. Najgorsze jest to że sam sobie jestem winien tego cierpienia. :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie jak ty jak zrobię coś głupiego,cały czas się tym przejmuje taka natretna myśl ,zołądek boli mnie z nerwów,lęki osiągaja zenitu ;/ wydaje mi sie ze to czysta reakcja organizmu na myśl,no bo popatrz pomyśl sobie np o cytrynie i odrazu organizm reaguje nadmiarem sliny,i tak samo jest z lękliwymi myślami,twoje mysli wywołują reakcje emocjoną co skutkuje np napieciem .Ja zazwyczaj staram sie nie myslec i skupic w 100 procentach na czyms innym czasami pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×