Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ratunku. Nie wiem co się ze mną dzieje.


Longing

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo Was proszę o pomoc :(

Od wielu lat ciągle się martwię, że komuś z moich bliskich stanie się coś złego.

Nieustannie się doszukuję oznak, że stało się coś okropnego.

Każdego dnia mam te dziwne lęki, nie mogę spać w nocy, jestem ogólnie rozbita bo przez cały dzień chodzę i się czymś martwię.

Do tej pory jakoś sobie z tym radziłam, ale odkąd jestem w ciąży to się nasila z każdym dniem.

Tylko kiedy mam na oku moich bliskich potrafię się nie martwić i dobrze się czuje.

To jest nie do wytrzymania, przez to zamiast cieszyć się z ciąży to siedzę i się zamartwiam.

Teraz już nie mogę normalnie funkcjonować przez to.

Nie mam innych lęków, tylko o moich bliskich. Jestem strasznie rozchwiana emocjonalnie.

Czy ktoś z Was ma pomysł jaka może być tego przyczyna? I co mam zrobić żeby się od tego odciąć?

Na początku ciąży prawie poroniłam, byłam długo w szpitalu i lekarz kazał absolutnie się nie denerwować bo to szkodzi maleństwu.

Tylko ja nie potrafię, dostaję ataków paniki i w ogóle nad tym nie panuje. Teraz jestem w 20 tygodniu i do tej pory dzień w dzień się denerwuję.

Błagam powiedzcie mi co z tym zrobić?

Pozdrawiam i przepraszam, że trochę chaotycznie, ale teraz właśnie jestem w silnym stresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy kiedyś wydarzyło się komuś coś złego? Bo jeśli tak, to zapewne masz uraz. Kiedyś widziałam jak moja babcia upadła, leżała, nic nie była w stanie powiedzieć. Od tego czasu też się boję, że komuś coś się stanie. Tak czy owak, uważam, że powinnaś iść z tym do psychologa. To uciążliwe, a skoro jesteś w ciąży to na dodatek niezbyt bezpieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×