Skocz do zawartości
Nerwica.com

zy coś takiego jest elementem nerwicy


DzeSss

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o to że od początku tego wszystkiego cały czas o czym myślę wypowiadam w myslach jakieś słowa, zdania.Komentuje w myslach zachowanie innych. Są również to myśli często o zabarwieniu erotycznym np "pewnie idziesz z moja dziewczyną robić to tamto" lub jakieś zdania słowa związane z dziećmi np "ja to bym robił to tamto" . jakieś słowa, zdania które są sprzeczne z tym co tak na prawdę sądze. Usłyszę gdzieś że coś sie stało np ktoś miał wypadek samochodowy a ja już myślach mówię że dobrze że tak sie stało. nazywałem siebie w myślach "jestem mordercą" tych określeń jest sporo wiecej i związane są z tymi wszystkim złymi rzeczami o których trąbią media. Istny obłęd. pomóżcie. to jest związane z nerwicą ? też tak macie ? prosze o szybko odpowiedz

 

-- 14 sty 2014, 23:36 --

 

moje mysli objawiały się również w róznych obrazach że kogoś morduje itp że mogę być lub będę jakimś zboczeńcem. te myśli z mówieniem przycichły na jakiś czas ale wczoraj wróciły. Jeszcze zanim wrócily te mysli słowne dręczyły mnie inne właśnie z tymi zboczeńcami różnego pokroju, z tym że komuś krzywdę mogę zrobic komuś z mojej rodziny. z tymi myślami przychodzi lęk i strach. Mam świadomość i wiem że te myśli są moje i moj mózg jest tworzy. Stwierdzono u mnie nerwice natręctw. Czasem sie zastanawiam skąd sie to u mnie wzieło. Czasem mam wątpliwości i sie zastanawiam czy to na pewno nerwica a może zwariowałem że to jakieś inne choróbsko. Pomóżcie bo ja już rady nie daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się nakręciłem. Strasznie się boje ze to coś gorszego niż nerwica. Wytłumaczenie mi to dosadnie żebym wreszcie zrozumiał. Studiuje,mam super dziewczynę ogólnie mam dobre życie ale ten lek odbiera mi cała radość

Nie martw to tylko głupia nerwica-będzie dobrze

Tez tak mamy :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas rozmyślam co powiem u lekarza co mnie trapi. Jeszcze wcześniej jak się budzilem rano w głowie słowo "zabic" i tak przez jakiś miesiąc codziennie.bałem się ze skrzywdze kogoś z mojej rodziny.jeszcze inna rzecz dotyczyła dzieci. Szedłem ulica zobaczyłem jakieś i pojawiały się myśli typu "ale bym co tam albo coś tam" były to myśli o zabarwieniu erotycznym. Ucichlo to potem ale wczoraj wrocilo jakaś istna masakra. Nie chce tych myśli a one są ignoruje je a one nie odchodzą. Nie daje już rady. Biorę leki fevarin

 

-- 15 sty 2014, 20:49 --

 

Tak się nakręciłem ze z tego leku nie poszedłem do pracy . Cały Czas analizuje rozne momenty co bym powiedział w danych sytuacjach, jak się zachował. trochę nerwica tak?

 

-- 15 sty 2014, 21:03 --

 

Mam świadomość że to moje myśli one wszystkie są moje. Bylem z tego powodu u psychologa i on powiedział ze to nerwica nic innego. Może przez ten lek i nakrecenie się tak strasznie się boje. Może musze to przeczekać

 

-- 15 sty 2014, 21:10 --

 

Sory pisze na komórce tam miało być" nerwica tak"

 

-- 20 sty 2014, 19:29 --

 

Miał ktoś podobnie?

 

mój psychiatra mnie uspokoił i powiedział ze to właśnie ze to zespół natrwctw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×