Skocz do zawartości
Nerwica.com

dexepin nerwica depresja lęki :(


Natalka1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię natalia i mam 25 lat :blabla: Nie bez powodu jestem na TYM forum. Choruje na nerwice lękową z objawami z depresji. Obecnie biorę doxepin 10 mg x 3, lekarka kazała podnieść dawkę do 1/1/2 ale boje się... boję się wziąć 2 tabletki na raz... :zonk: ehhhhh !! Wiem, że nic mi się nie stanie, ale nie potrafię się przemóc... Czy ktoś z Was bierze/brał doxepin ? pomaga wam? jak długo go bierzecie ? Czy przy podwyższeniu dawki mieliście jakies skutki uboczne ?? Bardzo proszę o odpowiedz :uklon: pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim miłego dnia :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natalka1989, fajnie, że podjęłaś leczenie nerwicy. Wspomniałaś, że obecnie bierzesz Doxepin i lekarka zaleciła Ci zwiększyć dawkę, co rodzi Twoje obawy. A czy Pani doktor nie wspominała o psychoterapii? Czy korzystasz ze wsparcia psychoterapeutycznego? Leki mogą pomóc w wyeliminowaniu czy zredukowaniu objawów choroby, ale tylko terapia zapewnia leczenie przyczynowe. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zwiększyłam dawkę doxepin do 40 mg. pierwszy raz było "dziwnie" ale od drugiego razy ok. Moja lekarka byłą ordynatorem w szpitalu psych. 25 lat i nie proponowała mi psychoterapi. 7 lutego idę do innego psychiatry. Na psychoterapie prywatną mnie zwyczajnie nie stać, a na psychoterapię w ramach NFZ nie mogę liczyć, wiesz... mają napięty grafik ;):papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×