Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siemaneczko!


Hakkarainen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich tutaj, choć właściwie witać powinien gospodarz, ale jam gospodarzem wątku tego, a co!

Na imię mi Julka, mam 18 lat, choruję na nerwicę dosłownie od dziecka, gdyż pierwszy raz stwierdzona ją u mnie gdy miałam około 6 lat. Choruje również moja mama, leczy się na nią od 27 lat. Tak więc nie jestem sama.. Ale jednak postanowiłam zapisać się do jakiejś internetowej społeczności nerwusów. Poza nerwicą żołądka, która mam nadzieję, jest nerwicą żołądka a nie rakiem, jestem hipochondryczką. Co ciekawe, tę chorobę wyszukałam sobie w internecie jak wszystkie poza nerwicą. Czy to czyni ze mnie hipochondryczkę do kwadratu? :D

Poza tymi dolegliwościami mogłabym znaleźć u siebie kilka innych, jak na przykład lekka fobia społeczna, choroba afektywna dwubiegunowa, stany depresyjne lub po prostu depresja jesienno-zimowa.. I lubię słuchać muzyki. Szkoda już gadać o tych choróbskach! Słucham rocka, metalu, indie, alternatywnej, czasami rapu. Lubię horrory, komedie i poryte filmy psychologiczne. Czytam książki i piszę opowiadania. Oglądam i robię zdjęcia. Słucham muzyki i nagrywam covery wokalne. Gram na gitarze, czasami rysuję, czasami robię bransoletki, a czasami leżę w łóżku upaprana czekoladą jak jakaś pięcioletnia Zuzia i płaczę, bo chcę się zabić. Taka jestem jakaś... No :smile:

Poza tym interesuję się magią, medycyną, lubię gotować. Jeść. Naleśnika. Czasami dwa. Ewentualnie z nutellą...

 

Cześć wszystkim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemaneczko

jak masz jakiś dobry recept na naleśnika to się podziel:]

Przyznam szczerze, że nie umiem robić naleśników :D Tzn nie wiem, czy nie umiem. Nigdy nie robiłam po prostu, siostra się w tym specjalizuje. Od siebie mogę Ci jedynie powiedzieć, że naleśniki z kremami czekoladowymi czy orzechowymi są nieziemskie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×