Skocz do zawartości
Nerwica.com

Telefon za 150-200zł. Prośba o sugestie.


Gość rotten soul

Rekomendowane odpowiedzi

Elo.

Koleżanka chce sobie kupić telefon dotykowy z komisu na kartę (Orange) za 150-200 złotych. Telefon ma posiadać WiFi, aby mogła korzystać z neta i GG i posiadać możliwość odpalenia gierki "Pou" dla córki. To z grubsza tyle. Wygląd, rozmiar bez znaczenia. Polećcie coś łaskawie bo ja się na telefonach zupełnie nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w tej cenie będzie ciężko o coś dotykowego mimo, że używanego. Polecałbym szukać od prywatnych ludzi a nie z komisów, prędzej można dostać zadbany, tak na logikę, najczęściej jednak do komisu oddają ludzie w kiepskim wizualnie stanie telefon i po przejściach żeby cokolwiek dostać za niego na szybko, a tam już zadbają o nową obudowę itd., najczęściej nieoryginalną kiepskiej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben,

:? A coś najtańszego w dotyku ile by kosztowało? W niezłym stanie oczywiście, nie przetyrany maksymalnie.

 

-- 8 sty 2014, o 00:21 --

 

szpicruta,

Very funny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light,

A budżet kolego? Luknąłem w ceneo i jest od 479zł. W komisach tak dużo taniej chodzą?

 

Nokia 500 jest realnie warta ok. 100-150 zł. W komisie do 200 się wyrobi bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę zamieszałem, bo Ty masz na myśli tylko dotykowy tak? Ja domyślnie pomyślałem o smartfonie, a w tym wypadku to od 300 na 90%, mój brat ostatnio za tyle sprzedał Wave'a, w idealnym stanie ale mu się spieszyło i system Bada ssie jednak.

 

-- 08 sty 2014, 01:28 --

 

Htc Wildfire się zmieści w okazji do 200, podobno nie najgorszy jak na taki pseudo-smartfon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben,

Trochę zamieszałem, bo Ty masz na myśli tylko dotykowy tak?

Tak, no bo w tej cenie to o smartfonie nie ma chyba co marzyć.

 

 

i system Bada ssie jednak.

Co to znaczy?

 

-- 8 sty 2014, o 00:30 --

 

light,

Rozumiem. Dzięki. Już przekazałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, Gdyby był problem z cenami w komisach, to niech poszuka w lombardach, ewentualnie na allegro. Tam są te telefony z papierami, gwarancją i w dobrym stanie za na prawdę nie duże pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bada to autorski system Samsunga, obecny właśnie m.in. w Wave pierwszym, nie wiem jak jest z 2 i 3, który przestał być już bodajże wspierany, a na pewno liczba aplikacji jest znacznie ograniczona na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś przez rok Samsunga Avilę, nawet byłem zaskoczony jego solidnością jak na jeden z najtańszych dotykowców wówczas. Na allegro widzę nówki po 209 zł, w sklepach może podobna cena, jeśli Twoja koleżanka chce tylko dotykowy bez Androida, Windowsa itd. to lepiej kupić Avilę nową bo jest szansa, że długo posłuży i jest 2 lata gw, niż używkę droższego modelu po gwarancji co zawsze jednak jest strzałem na ślepo trochę, ja musiałbym mieć dzień na przetestowanie takiego, a i tak najlepiej jakbym znał właściciela ;]

 

-- 08 sty 2014, 01:46 --

 

avila_1694.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie mongoł, znów nie doczytałem facepalm.gif

Ja nie wiem na czym bez Androida, Symbiana, Windows Mobile... chodzi gg i jest wi-fi trzeba by przejrzeć w necie pod tym kątem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

light,

To nie ma WIFI

No to lipa. Ten nie przejdzie.

 

Mushroom,

gg nie ogarnie bo ma dedykowany system

Ten też w takim razie.

 

Chyba bedzie musiała zwiększyć budżet, albo zmienić wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie mongoł, znów nie doczytałem facepalm.gif

Ja nie wiem na czym bez Androida, Symbiana, Windows Mobile... chodzi gg i jest wi-fi trzeba by przejrzeć w necie pod tym kątem.

jeszcze o OSach iphonów zapomniałeś.

Tak generalnie, na niczym.

 

-- 08 sty 2014, 02:09 --

 

Mushroom, tez miałam ten telefon. A ta koleżanka nie umie sama założyć tematu tylko Ty musisz za nia to robić?

może koleżanka nie zna w ogóle tego forum, albo nie jest z typu siedzących na forach internetowych.

 

-- 08 sty 2014, 02:09 --

 

avilę też miałem i byłęm z niej zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×