Skocz do zawartości
Nerwica.com

[ŚLĄSK]


Rekomendowane odpowiedzi

nie wchodzę w dyskusję - co jest lepsze i nie "przeciągam się" na stawianie diagnoz;

słyszę problem - umiejscowiony w określonym czasie - dzielę się swoimi doświadczeniami,

nie wchodzę w grę "moje lepsze", "wiem lepiej"... ;)

 

angie - myślę,że jedno wiesz, w psychoterapię warto teraz wejść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, zgadzam się i warto dokopać się do źródła, ale samo dokopanie się nie pomoże naprawić naszych reakcji. Wiem, bo sama przeszłam psychodynamiczną, po 3 latach nerwica wróciła ze zdwojoną siłą i doszło do tego F45.2. Dokopałam się do źródeł problemów, uświadomiłam niby je sobie, a jednak reaguję wciąż nie tak jak powinnam. CBT jest nastawiona bardziej na tu i teraz, na psychodynamicznej terapeuta nie proponuje nic od siebie (przynajmniej mój nie proponował i z tego co wiem to w tym nurcie daje się pacjentowi samemu dojść do wniosków). Jeśli autorka ma dużo czasu, chęci i motywacji niech idzie na psychodynamiczną, ale w przypadku zaburzeń lękowych i hipochondrii CBT ma największą skuteczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rownież szukam kogoś, niestety Zabrze jak dla mnie odpada - za daleko. Okolice Katowic sosnowca itp 1,5roku czułam sie zdrowa, jako ze jestem obecnie w domu chciałabym porozmawiać i chyba pomocy bo czuje sie paskudnie i myśle ze wszystko do mnie znów wraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Nazywam się Dawid Karol Kołodziej. Jestem psychopedagogiem, socjoterapeutą, trenerem interpersonalnym i szkoleniowcem.

 

Prowadzę terapie i treningi interpersonalne na terenie miast z w/w prefiksem. Prowadzę gabinet na terenie miasta Bolesławiec. Przeprowadzam również wizyty domowe oraz powadzę profilaktykę przez internet (w niektórych przypadkach). Stosuję nurt (podejście) socjoterapeutyczne.

 

Zapraszam serdecznie do odwiedzenia mojej strony internetowej i zapoznania się z pełną ofertą.

http://psychopedagog.eu

 

Zapraszam również do odwiedzania mojego bloga o tematyce psychologiczno-społecznej.

http://blog.psychopedagog.eu

 

vWwkfMm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×